Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek, most hogy legyőzté...

Fideszesek, most hogy legyőzték a lipsy komcsi marxista sorosista SZFE-t, örültök hogy Budapestre kínai kommunista egyetem épül az adónkból?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 20. 06:43
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
22%
Még a Gyúrcsány talán jobb vót?
2021. ápr. 20. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
64%
Jobb.
2021. ápr. 20. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
11%

Mi az, hogy KOMMUNISTA egyetem? :))) Nem hinnem, hogy ideologiai tudomanyokat hoznanak ide.

Azt sem gondolnam, hogy a te es az en adombol epitenek fel (van a Kinaiaknak penze boven) :)

Es azt se felejtsuk el: ez csak egy allomas lesz a Belgrad-Peking vasutvonalon ... ugy fogjak hivmi, 'egyetemvaros allomas' :)))

2021. ápr. 20. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
26%
Nem az adónkból épül,annyira örülök neki mint a többi külföldi egyetemnek.
2021. ápr. 20. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
24%

Milyen furan valtozott a Vilag!? Osidokben, hogy megismerjuk a kornyezetunket, hogy megismerjuk masok kulturajat, hogy tanuljunk egymastol ... fel kellett fedezni a Vilagot, utazni kellett az ismeretlensegbe es unnepeltuk a nagy felfedezoket.

Manapsag mar nem kell MarcoPolonak lenni, hogy megismerjuk a kinai tudomanyt, hanem hazhoz jonnek a kis kinaiak :) ... erre van egy-ket alulfejlett agyu valaki, aki lazadozik?! :D

2021. ápr. 20. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
31%
A világ 34. legjobb egyeteme nyit Budapesten campust (vö: az állítólag "elüldözött" CEU nincs az első százban.)
2021. ápr. 20. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
73%
Nem örülök, hanem megutáltam a fideszt. Ha normális független jelölt nyer az előválasztáson rá szavazok, ha nem akkor Bencsik János párjára. Őszintén ég a pofám, hogy ehhez kicsit is hozzájárultam 3 éve a szavazatommal.
2021. ápr. 20. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
82%

3., 4., De bizony a magyar adófizetők pénzéből épül. Konkrétan kínai hitelből, de a hitelt a magyar adófizetőknek vissza kell fizetni.


Az ideológia pedig vaskosan ott lesz.

[link]

2021. ápr. 20. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
3%

Kérdező

Az SZFE most kapott hatalmas, új, modern komplexumot az oktatásához és egy rakás pénzt mellé. A "legyőzése" annyit jelent hogy sokkal modernebb körülmények között végezhetik a hallgatók képzését.

[link]

A Fudan egyetem megjelenéséért versenyez a régió minden országa, mert ez egy olyan beruházás ami hatalmas fejlődést indíthat meg.

Kérdező, azt tudtad hogy az SZFE-nek összesen 500 hallgatója van? Hogy a tervezett kampusza a Fudan egyetemnek 5000 fős lesz?

nem, nyilván ezt sem tudtad mint semmi mást sem.

2021. ápr. 20. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
79%
Tudod, kérdező, a duplagondol (ld. Orwell: 1984) alkalmazásával minden lehetséges. ;-)
2021. ápr. 20. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!