Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha Orbán a zsarolási igazolván...

Ha Orbán a zsarolási igazolvány alapján többletjogot ad az oltottaknak, onnantól nem veszíti el az oltás az önkéntes jellegét?

Figyelt kérdés

Őszintén nem akarom/nem akartam felvenni az oltást, de nem is szeretnék a szobámban megrohadni, és kizárólag dolgozó robotként leélni pár évet.

Megpróbáltam megfertőződni, de sajnos nem sikerült, így csak az oltással kaphatnék diszkriminációs igazolványt.

Innentől az oltás nem veszíti el az önkéntes jellegét? Vállalja a kormány a felelősséget az esetleges hosszútávú komplikációkért?


2021. ápr. 22. 20:27
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
#11, ez hazugság, ismerettségi körömben van olyan aki 2 Pfizer után is kórházba került.
2021. ápr. 23. 06:07
 12/22 anonim válasza:
61%
#12 akkor végülis mi értelme is van az oltásnak? :)
2021. ápr. 23. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Esetemben semmi, annyi, hogy legyen zsarolási igazolványom, és mehessek nyaralni.
2021. ápr. 23. 09:48
 14/22 anonim ***** válasza:
88%
A kormány semmilyen felelősséget nem vállal, mert te írod alá a hozzájáruló nyilatkozatot. Ergo te vállalod.
2021. ápr. 23. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
73%
Elkezdödött a népírtás. Le lehet engem pontozni de arról szól ez az egész hogy ezzel a vakcinákkal eltegyék az embert a lábuk alól. Ha nem véd úgysem a vírustól. Meg aki elkapja és átesik rajta csak 3 hónapos védettségi igazolványt kap aztán le telik a 3 hónap és hogy tudjon élni akkor oltassa be magát különben nem mehet sehova. Nem tudom ez melyik másik vírusnál volt így? Semelyiknél. És miért tartozik Bill Gates és felesége körébe a Pfizer vakcina is? Bill Gates miért mondta pár évvel ezeleőtt hogy sok embernek nem szabad élni a Földön és muszáj írtani az embereket? Nyiltan mondta bár nem ezekkel a szavakkal. A kormányok meg le vannak fizetve. A vak is látja ezt. ZSarolás elkezdödött keményen ergo ha nem oltatod be magad nem mehetsz sehova ha nem oltatod be magad otthon kell lenned depressziósan. ÉS az a baj ezt fokozni is tudják hogy csak az mehet dolgozni aki be van oltva. Tehát rákéynszerítik az emberre az oltást miközben nem lehet tudni hogyan reagál az emberi szerveztre valaki meg allergiás minden oltásra jelen esetben én is mert ha beoltatom magam visszatér az epilepsziám ha nem oltatom be magam akkor meg nem mehetek sehova mert nincs védettségi igazolvány. Kitalálták rendesen csak így ez diszkrimináció és illegális minden esetben. Szabad emberi jogi döntések vannak mindenki úgy dönt ahogy akar. Viszont a 4-essel aki azt írta hogy ha nincs jogsi akkor nem vezethetsz autót. Ez egy rossz példa. A jogsit meg kell venni és meg kell szerezni a védettségi igazolványt viszont nem veheted meg nem fizetheted ki hanem csak akkor kapsz ha azt a mérget a szervezetetbe teszted. Ha ezért nem mehetek moziba pedig uyganugy jogom van hozzá ha kifizetem a jegyet, ha ezért nem mehetek edzőterembe pedig uyganugy jogom van hozzá ha fizetek a szolgáltatásért tehát az hogy nem mehetek és nem azért mert nem tudom kifizetni hanem mert nincs igazolványom. Ez súlyos megkülönböztetés.
2021. ápr. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
87%
11-es vagyok. Szerintem sem véd a vakcina, csak arra próbáltam ravilágítani, hogy nem csak az oltatlanok fertőznek, hanem mindenki.
2021. ápr. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
5%
remélem aki nem oltatja be magát az nem mehet sehova. az lenne csak igazán diszkrimináció, hogyha ugyanazon jogokat kapnák mint akik beoltatták magukat. és remélem a fidesz fog nyerni 22ben is. és azt is hogy aki nem oltatja be magát az élheti a szánalmas életét otthon :D :D
2021. ápr. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
90%

16-os, nem hogy el-, hanem felpontozlak, teljesen igazad van.Nekem is ezen jár az agyam hónapok óta. Ez népirtás, nincs mit szépíteni. Nincs járvány. Betegség pedig mindig volt és lesz. Semmi másról nem szól ez a baromság, mint a gazdaság, vele az emberiség tönkretételéről.

18-ast meg remélem, bezárják egy sötét pincébe, az összes hasonló fidesz-nyalonc, elvakult, rosszindulatú, idióta agy nélkülivel egyetemben. Aki szánalmas, az ő, bár még ez a szó is kevés a viselkedésére.

2021. ápr. 23. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
30%
Ebbol a vakcina sztoribol tortenelem lesz, es majd rohogni fognak rajtunk az utodok, hogy lehettunk ilyen ostobak.
2021. ápr. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
77%

18 as hat hozza se tudok szolni ahhoz amit irtal, nem hiszem hogy kepes vagy megerteni.

Nehogy aztan majd forditva suljon el, hogy a beoltottakat kelljen elzarni:)

Esetleg egy sotet pincebe, ahogy a 19es irja:)))

2021. ápr. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!