Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha Orbán a zsarolási igazolván...

Ha Orbán a zsarolási igazolvány alapján többletjogot ad az oltottaknak, onnantól nem veszíti el az oltás az önkéntes jellegét?

Figyelt kérdés

Őszintén nem akarom/nem akartam felvenni az oltást, de nem is szeretnék a szobámban megrohadni, és kizárólag dolgozó robotként leélni pár évet.

Megpróbáltam megfertőződni, de sajnos nem sikerült, így csak az oltással kaphatnék diszkriminációs igazolványt.

Innentől az oltás nem veszíti el az önkéntes jellegét? Vállalja a kormány a felelősséget az esetleges hosszútávú komplikációkért?


2021. ápr. 22. 20:27
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
15%
Nem, akkor is önként dönthetsz, hogy szabadon élsz vagy ahogy te mondod a szobádban r0hadsz meg.
2021. ápr. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
51%
Orbán valószínűleg így is, úgy is lógni fog. Szóval ennek nagy jelentősége nincs.
2021. ápr. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
19%
Annyira vállalja a felelősséget mint a világ többi országának kormánya ahol oltanak. Az a helyzet hogy egyelőre csak az oltás van mint lehetőség, a vírus terjedésének megállítására.
2021. ápr. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
30%

Ez is micsoda diszkrimináció. Csak az vezethet autót akinek van jogsija. Én meg kénytelenek vagyok busszal járni.

Dehát te is szerezhetsz jogosítványt miért nem teszed meg ? Nem akarom és kész. Inkább élem a diszkrimináltak életét.

2021. ápr. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Akkor gondolom adót sem kell fizetnem, ha már diszkrimináltok.


Egyébként, ha védettek vagytok, akkor mit érdekel, ha én elkapom ezt a halálosan veszélyes vírust?

2021. ápr. 22. 20:43
 6/22 anonim ***** válasza:
96%
Kocsit vezetni teljesen más dolog , mint elmenni a boltba , hogy megvedd a létszükségleteidet .
2021. ápr. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
5%
#5 Mert ha elkapod, tovább tudod terjeszteni olyannak aki viszont nem akarja elkapni, különben elhiheted, senkit sem érdekel te hogy állsz hozzá.
2021. ápr. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
84%
Én húzom fel a lámpavasra a teknővájót.
2021. ápr. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
8%

"Akik beadatják a vakcinát, azok egy vakcinaútlevél felmutatásával valójában nem többletjogokat kapnak, hanem a most még mindenkire érvényes jogkorlátozásokat oldhatják fel számukra azon az alapon, hogy ők már nem fertőznek meg másokat. Attól függően, hogy milyen szabályt alkotnak majd, mentesülhetnek például a kötelező maszkviselés alól, járhatnak vendéglátóhelyekre, színházba, moziba vagy edzőterembe, nem vonatkozik majd rájuk a kijárási korlátozás, vagy nem kötelezik őket karanténra, amikor külföldről térnek haza. Ez szerintünk nem okoz hátrányos megkülönböztetést, mert észszerű indoka van."


[link]

2021. ápr. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
75%
Aki be van oltva az is elkapja a vírust es tovább is adhatja. A különbség csak annyi, hogy az ő szervezete jobban ellenáll, szóval nem betegszik le benne.
2021. ápr. 23. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!