Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha Orbán a zsarolási igazolván...

Ha Orbán a zsarolási igazolvány alapján többletjogot ad az oltottaknak, onnantól nem veszíti el az oltás az önkéntes jellegét?

Figyelt kérdés

Őszintén nem akarom/nem akartam felvenni az oltást, de nem is szeretnék a szobámban megrohadni, és kizárólag dolgozó robotként leélni pár évet.

Megpróbáltam megfertőződni, de sajnos nem sikerült, így csak az oltással kaphatnék diszkriminációs igazolványt.

Innentől az oltás nem veszíti el az önkéntes jellegét? Vállalja a kormány a felelősséget az esetleges hosszútávú komplikációkért?


2021. ápr. 22. 20:27
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
60%
Aminek be kell következni, az be is fog. Sokan látjuk hogy igen rossz felé mennek a dolgok de mi kis "bábuk" mit tudnánk tenni? Igazából semmit.
2021. ápr. 24. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
21%

"Megpróbáltam megfertőződni, de sajnos nem sikerült"


Fertőzés után nem kapsz védettségi igazolványt, egyébként is, magyarázd már meg, ha ennyire rettegsz a vakcinától, akkor a vírus miért nem aggaszt?

2021. ápr. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!