Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vírusrettegők!Mit szóltok...

Vírusrettegők!Mit szóltok hogy Stanford egyetem professzora legújabb kutatása is alátámasztja, hogy a maszkviselés felesleges a vírus ellen, és betegségeket is okozhat később?

Figyelt kérdés

Baruch Vainshelboim 67 tudós társával végezte el a kísérletet, megfigyelést,majd írta meg a tanulmányt.

Megjelentették az egyik legnagyobb amerikai orvosi online felületen is.

[link]


A cikkben van egy táblázat ami tárgyalja címszavakban, miket okoz a hosszútávú maszkhasználat.


2021. ápr. 22. 21:44
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
49%

Feltöltött egy még csak nem is tanulmányt, hanem hipotézist. Nem véletlenül nevezte ennek, hiszen így nem kell külsős szaklektorálásnak (peer review) megfelelnie.


Ez semmi extra hitelességet nem ad a papírnak.


Egyébként konteós hülyéken én röhögni szoktam, nem próbálni meggyőzni őket, szóval ne fáraszd magad. Ahogy korábban a chemtrailen, fluoridos fogkrémen, 9/11 összeesküvésen pörögtél, most ezen, jövőre meg fogsz a 2022-ben népszerű marhaságokon. Gondolkodtál már az milyen téma lesz? Mert azt remélem előre tudod, hogy valami biztosan lesz.


A fajtádnak kell ez, hogy a tyúkszaros kis életetek egy picike szeletében nyeregben lévőnek érezhessétek magatokat. "Okosabbnak" mindenki másnál, miközben a való életben valami utolsó, körbeugráltatott csicskák vagytok és ez termeli bennetek a frusztrációt.

2021. ápr. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
42%
Lol, igen, tipikus konteós agymenés. Ami téged igazol az az egyetlen hiteles forrás, azon kívül minden más fizetett tanulmány.
2021. ápr. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

Sziasztok, na meggyűtettek hangulatot csinálni?

Már vártam a bandát...

2021. ápr. 22. 22:13
 14/20 A kérdező kommentje:

''A fajtádnak kell ez, hogy a tyúkszaros kis életetek egy picike szeletében nyeregben lévőnek érezhessétek magatokat. "Okosabbnak" mindenki másnál, miközben a való életben valami utolsó, körbeugráltatott csicskák vagytok és ez termeli bennetek a frusztrációt.''


Lajoska!

Na nem kaptad meg az esti forró kakaódat anyucitól és jöttél levezetni a feszkót itten?

Szép ember lehetsz, ha egy kérdés már ilyen reakciót vált ki belőled.

2021. ápr. 22. 22:18
 15/20 anonim ***** válasza:
57%

Ezen a "legnagyobb orvosi olien(sic) felületre" gyakorlatilag bármilyen, Amerikában megjelent tudományos lap felkerülhet. A folyóiratot, ahol ezt hivatalosan kiadták, Medical Hypotheses-nek hívják, és olyan zseniális cikkek jelentek meg benne, minthogy a magassarkú cipők skizofréniát okoznak, az HIV-vírusnak semmi köze az AIDS kifejlődéséhez, a szakáll megakadályozza a rákot, a maszturbáció hatékony kezelés az orrdugulás ellen, illetve a kedvencem, "Vajon a nitroglicerin-mérgezés okozta Alfred Nobel krónikus végbélfájdalmait és korai halálát?" (Alfred Nobel egy dinamitbalesetben halt meg, erről az egész cikkben még csak említés sincs!)


Ez a folyóirat egy tudományos szennylap. A beadott cikkeket nem ellenőrzik (ami meg is látszik, az első fejezetben rögtön két helyesírási hiba van), nem mennek át a peer-review folyamaton, a cikkek nem próbálják meg a kutatás eredményeit megmagyarázni, effektíve csupán kérdéseket tesznek fel, aztán benyögnek rájuk egy választ. Alternatív elméletek, többdimenziós analízis? Az bagatell.

2021. ápr. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
28%
2021. ápr. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
40%

Vannak akik szerint lapos a föld. Én tiszeletben tartom az ő véleményüket és a tiédet is.

De az elmúlt egy évben volt pár hozzád hasonló aki a halálos ágyáról üzent hogy bocs ezt benéztem. Vigyázz magadra.

2021. ápr. 22. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
60%
#4 Lefordítanád héber, nem tudok angolul.
2021. ápr. 22. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
0%
Pofazacskó-szindróma.
2021. ápr. 22. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 Koplárovics Béci ***** válasza:
0%
Oszt mire köllött majd' fél év, hogy megtaláld a tanulmányt? Te sem sokat olvasol orvosi HIPOTÉZISEKRŐL, ugye? Egyáltalán megvan, hogy mi az a hipotézis, vagy az már egyből tény?
2021. ápr. 23. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!