Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szólsz ahhoz, hogy többlet...

Mit szólsz ahhoz, hogy többletjogokat kapnak az oltottak és teljesen diszkriminálják az oltatlanokat?

Figyelt kérdés
[link]

2021. ápr. 23. 11:50
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:

Az EU Tanács Parlamenti Közgyűlése ez év jan.27. - i határozazata(A határozat minden EU - s országra

Vonatkozik)

A7. pont 3.1.pontja kimondja hogy az oltás NEM kötelező, kényszeríteni NEM lehet!

A 3.2.pont pedig rendelkezik hogy NEM lehet hátránya annak aki nem oltatja magát.


Ez mi ha nem kényszerítés, és mi ha nem hátráynos helyzetbe teszik azokat, akik nem akarnak oltást?

2021. ápr. 23. 12:36
 12/31 anonim ***** válasza:
38%

Teljesen el vagy tájolódva kishaver, fingod nincs mi a jogod.

Nincs jogod BÁRHOVA menni.

Ha nekem lenne egy kocsmám, teljes joggal kitilthatnám azokat akik nincsenek beoltva, nekem ne jöjjetek oda szabadságharcoskodni, meg hősködni :) Majd beleírják a szórakozóhelyek, meg a szállodák az ÁSZF-be, hogy csak oltási igazolvánnyal lehet igénybe venni a szolgáltatásokat, és te meg a hülye haverjaid semmit nem tehettek, teljesen jogosan. Nem oda mész ahova akarsz, soha nem is mehettél. Az adott hely házirendje, ÁSZF-je határozza meg, hogy bemehetsz-e. Amíg nem diszkriminálnak bőrszín, vallás, nemi identitás, nemzeti hovatartozás miatt, addig semmi jogalapja nincs a hisztiteknek.

2021. ápr. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
30%
Kérdező, melyik emberi alapjogod sérült?
2021. ápr. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
22%
Az oltásellenesek nem csak felelőtlenek mert magukat is veszélyeztetik, de a hanyagságuk mások halálához is vezethet ha másokat megfertőznek. Nagyon helyes, hogy korlátozzák őket abban, hogy fertőzhessenek a kis fertők. :d
2021. ápr. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
71%

Azt hogy nagy az Isten állatkertje. Nem hiába tart ott az ország, ahol.


Ugyanúgy lehet a beoltott is covidos - nem egy ilyet ismerek személyesen - még ha szerencséje van és nem teríti le a vírus, akkoris hordozni, ezáltal tovább adni tudja.


Értelmi fogyatékosok hiszik el, hogy teljes biztonságban vannak. Hasonlóan ahhoz, hogy a gyerekek nem fertőznek, nem halhatnak bele. Dehogy nem.


Biztos valamelyik Fidesz közeli képzőművészeti edény jól jár a plasztik kártyával, mint ahogy a kínai vakcinával. Ezért promózzák annyira. Ezeknek az élet nem számít. Egy döglött magyar helyére behoznak 2-3 ukránt. Az legalább tuti rájuk szavaz.

2021. ápr. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
29%
Alapvető jog a szállodába járás és diszkrimináció ha valakitől megvonják a szolgáltatást.
2021. ápr. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 A kérdező kommentje:

Például szeretnék elmenni mondjuk moziba.

Nem tehetem meg mert nem vagyok oltva.

Ez azt a jogomat sérti, hogy jogomban áll elmenni a moziba.

És diszkriminálnak, mert nem vagyok oltva.

2021. ápr. 23. 13:53
 18/31 anonim ***** válasza:
45%
Tévedés, a moziba mené, nem jog. Lehetőség. Mondom, nem vagy tisztában a fogalmakkal.
2021. ápr. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
76%
Tehát akkor ha valakinek nincs pénze mozijegyre, akkor őt is diszkriminálják?
2021. ápr. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 A kérdező kommentje:

És az EU-s rendelethez mit szóltok, ami egyenesen ki mondja, hogy senki nem kerülhet hátrányosabb helyzetbe azért amiért nincs oltva és senkit nem lehet rákényszeríteni?

Ez az intézkedés pont az.

Akarsz menni moziba? Oltasd be magad.

Akarsz menni színházba? Oltasd be magad.

Mi ez, ha nem rákényszerítés.

Mondjuk szeretnék elmenni nyaralni, akarok szállást foglalni és ha egyáltalán el akarok rá vagyok KÉNYSZERÍTVE hogy oltassam be magam, mert ha nem.akkor tobábbra is korlátok között fogok élni.

Nem hiszem el, hogy egyedül vagyok az álláspontommal.

2021. ápr. 23. 14:20
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!