Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak szerintem aljas a védetts...

Csak szerintem aljas a védettségi zsarolás?

Figyelt kérdés
Mert úgy látom az emberek nagy része tapsol neki, hogy jajjdemegkaptákalaposföldesoltásellenesek a büntit. Nekem főleg pl ez vette el a kedvem az oltakozástól.

2021. ápr. 23. 18:10
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
11%
Na, megjött a "szerintetek is", "mások is így gondolják" ballib troll.
2021. ápr. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
67%
Ez az egész szembemegy az evolúcióval... A gyengék kényszerítik rá az akaratukat az egészségesekre...
2021. ápr. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
16%

Mindenkibe kell az 5G chip. Különben nem fog beválni Bill Gates és a világ urainak a terve.

Itt nem Orbánról van szó, ő is felsőbb parancsot teljesít.

2021. ápr. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
62%

Eleinte a zsidók megkülönböztetésének is hogy örültek már az emberek anno.

Aztán már nem örültek annyira :DDD

2021. ápr. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
35%

Továbbra sincs zsarolás, oltàs nélkül is nyugodtan élheted az êletedet. Azt ugye nem gondoltad komolyan, hogy ugyanolyan lazítások lesznek érvényesek ràd mint azokra akik beoltatták magukat a társadalom érdekében?


Őszintên szólva, ősz eleje óta van pár tízezer bolond a normik csoportjában, napi szinten több tucat posztban terjesztenek áltudományos baromsàgokat, néhány poszt gyakorlatilag terrostistafenyegetésnek is elmenne valamint en bloc akadályozzák a járványkezelést. Meg lett pendítve már bő egy hónapja hogy az oltásigazolással nagyobb szabadsâg jár, most meg jött a pofára esés hogy jé tényleg. Nem tudom őket sajnâlni, mindenkinek adott a lehetősêg hogy elmenjen és beoltassa magát ingyen és bérmentve.

2021. ápr. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
54%

Jönnek a hírek már, hogy az oltás hány esetben káros, és az emberek ugyanúgy meghalnak a covidtól.

Dühíti azokat akik rohantak oltatni, hogy nekik már nincs választásuk, és nem tudják visszacsinálni az oltást.

2021. ápr. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
47%

Arra megy ki a játék hogy minél több ember beoltassa magát, hátha így véget lehet vetni a járványnak.

Minél tovább tart a járvány annál több az áldozat és annál rosszabb helyzetbe kerül a gazdaság.

Ez az egy lehetőség van egyelőre, ezt kellene megérteni.

2021. ápr. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
41%
Igen. Csak szerinted.
2021. ápr. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 molnarmarcell21 ***** válasza:
31%
Nem, sokan mások is osztják ezt a hülyeséget, hogy aljas dolog.
2021. ápr. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem nem lenne aljasság ha valós alapja lenne a védettség miatt többletjogokat adni. De nincs. Így viszont valóban csak aljasság lehet az igazi oka. Az oltottak fertőznek, fertőződhetnek viszont az oltatlanoktól és a többi oltottól esetlegesen kapott fertőzés nem tudja annyira megbetegíteni őket. Ergo a két tábor szeparálásának nincs valós indoka. Az oltott állítólag védett, az oltatlant meg szintén nincs kitől védeni hisz az immunrendszerére már lerakta a voksát önként, vállalja a természetes immunitást.
2021. ápr. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!