Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A beoltottak mikor vehetik le...

A beoltottak mikor vehetik le a maszkot legalább közterületen? Lesz erre is valami enyhítés vagy csak a mozikra meg a többire?

Figyelt kérdés
Nyáron jó lenne levenni, legalább ott...Bár mondjuk ahol én lakom, letojják, ahogy látom már a rendőrök is...

2021. ápr. 23. 23:15
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
80%

"Az idősek sávjára gondolsz? Vagy arra, hogy oltatlan nem mehet be egy kocsmába se?"


Nem. Én konkrétan arra gondolok mikor ki volt írva a boltok ajtajára, hogy kutyát behozni és zsidóknak belépni tilos.

2021. ápr. 24. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
55%
Oltottna es nem oltottnak nem kulon ulohely kell a buszon, hanem kulon busz!
2021. ápr. 24. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
48%
Én most sem hordom pedig oltatlan vagyok
2021. ápr. 24. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Szlovakiaban hetfotol nem kell maszk csak az uzletekben.jovo hetfon mar minden lesz nem kell hozza oltas hogy te menjel edzeni vagy etterembe csak egy negativ tesz.es ez ingyen van mindenkinek.

Magyarorszagon valamit nagyon furan csinalnak.

2021. ápr. 24. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
74%

#15!


Szlovákiában FFP2-es maszk kellett.

Aki pozitív volt, nem hagyhatta el a lakását. (A családtagjaik sem.)

Aki otthon dolgozott, nem vihette iskolába, óvodába a gyerekét.

Most is volt náluk vásárlási idősáv.

Az országon belüli utazások is korlátozva voltak.


Magyarországon a sok hülye még az enyhébb intézkedéseket sem akarja betartani, aztán jön ide rinyálni, hogy máshol jobbanenyhítenek.

Ha a szlovákhoz hasonló, szigorúbb intézkedéseket vezettek volna be, akkor ment volna a diktatúrázás.

2021. ápr. 24. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!