Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek melyik hatóságnál...

Szerintetek melyik hatóságnál lehet jelezni ha olyat fog tapasztalni az ember , hogy védettségi igazolvány nélkül is be engedik sunyiba az embereket?

Figyelt kérdés
Kormány Facebook oldalán megjelent többek között azis , hogy amelyik szolgáltató ezt nem ellenőrzi az 100-1.000.000-ig terjedő bírságot kaphat
2021. ápr. 26. 07:35
1 2 3 4 5
 31/43 A kérdező kommentje:
Nem tehetek róla ha nem tudtok szöveget értelmezni:D
2021. máj. 1. 20:21
 32/43 A kérdező kommentje:

29

Na kidobták már valahonnan az oltatlan idióta fejed?:DDDD

2021. máj. 1. 20:22
 33/43 anonim ***** válasza:
74%
Senkit nem fognak kidobni sehonnan. A vendéglátósok meg rászorulnak annyira a pénzre, hogy ha nem is engedhetnének be oltatlanokat, megoldják úgy hogy kiadják elvitelre. Csak a kretének olyan fanatikusok, hogy mondjuk az oltatlan pénze nem is kell. Kretének meg mindkét oldalon vannak, de ilyenhez sem oltottként, sem oltatlanként nem mennék.
2021. máj. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 A kérdező kommentje:
Ki adják elvitelre a sulyzokat a kondi termemből meg az állat kertből az elefántokat?😂
2021. máj. 1. 20:47
 35/43 anonim ***** válasza:
32, ha nekem szántad a kérdést, elárulom, hogy első körben lettem oltva Pfizerrel, mint szoc.munkás, szóval téged előbb baxnak ki bárhonnan, ha csak rád néznek.
2021. máj. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
34-es, nem, al állatkertbe téged zárnak be.
2021. máj. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
100%

Konditerembe csak a prolik járnak. Állatkertbe pedig egoista kötsögök, akik miatt szenvednek a környezetükből kiragadott vadállatok.


Konditermem van otthon, mert fitnesszklubot tönkrevágták a magadfajta rettegők, normál konditerembe meg szinten aluli lenne nekem az önimádó kohászgyerekekkel (kox) keveredni. Ahová én járok, ott nincsenek ilyen szankciók. (Az ország sem kötelezo)

2021. máj. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
100%

“ Nem tehetek róla ha nem tudtok szöveget értelmezni”


Az éremnek két oldala van. Hiába vernyákolsz lováriul, ha a célközönség nem érti a dialektust.

2021. máj. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
Ja, egy apróság. A tagmondatokat vessző választja el. Ettől függetlenül itt kivételesen értettük, hogy mit akarsz a tudtunkra hozni.
2021. máj. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 A kérdező kommentje:
Mert az eddigieket nem érted,mert néhány betűt félre nyomtam?:((
2021. máj. 2. 09:29
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!