Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A kötelező védőoltások miatt...

A kötelező védőoltások miatt miért nem háborognak az emberek?

Figyelt kérdés
Van vagy 12 féle oltás amit csecsemőkortól kezdve kötelező beadatni. Az miért nem vált ki olyan hisztit, mint a Covid oltások?
2021. ápr. 26. 19:24
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
53%

Mert már abba nőttünk fel, hogy tényként állitották nekünk, hogy ilyen-olyan betegségek ellen védőoltás kell. Most meg élőben végignézhetjük hogy hülyitik be az embereket, mesterségesen járványt előidézve majd erre hivatkozva bejuttatni valamit az emberekbe. Felmerül a kérdés, történt -e ilyen már régebben is.

A kötelező oltások sem olyan egyöntetűen elfogadottak mint ahogy kommunikálják. Sok szülőnek vannak kétségei, ill tapasztal mellékhatásokat, és vitathatatlan hogy pl a 70-80 as évek óta a gyerekek közt rengeteg az autizmus, mutizmus, pervaziv fejlődési zavarok, beszédészlelési és beszédértési zavar, diszlexia, és a többi disz, rengeteg az SNI-s és BTM -es gyerek különböző mentális , idegrendszeri és fejlődési zavarokkal ,ételallargiák, később tömegével pajzsmirigy és hormonzavarok, meddőség ,PMS , endomedrózis és társai. Ezek kb 40 éve mikor én gyerek voltam, szinte ismeretlenek voltak.

Van aki szerint a felsoroltaknek semmi köze a temérdek beadott oltáshoz, van aki szerint összefüggés van.

2021. ápr. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
53%
A kínai vakcinából tuti több százmillióan kaptak már. Ha gáz lenne, a mai netes világban már kitudódott volna.
2021. ápr. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
100%
Bármelyiknek, a kínainak is lehet olyan mellékhatása, ami csak évek múlva jelentkezik. Addig nem lehet kijelenteni egyikről sem, hogy biztonságos.
2021. ápr. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
100%

12-es!

Ettől jobban én se tudtam volna leírni.

Igaz minden szavad.

Több könyvet is írtak erről olyan professzorok is, akik a gyerekkori kötelező oltások ellen vannak, de ugye, azt sehol nem reklámozza egyik kormány sem.

2021. ápr. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:
11# Igen, pont ezért is kérdeztem, mert tudom, hogy sokan kételkednek a kötelező oltások szükségességében, hatékonyságában és biztonságosságában. Mégis, most sokkal több olyan ember lett önjelölt immunológus, és szakmunkásként, postásként, tanárként vagy épp jogászként kritizálja azokat az orvosokat, akik munkájukat végezve védőoltást fejlesztettek ki, miközben a kötelező oltásokat nem kérdőjelezik meg.
2021. ápr. 26. 20:01
 16/29 A kérdező kommentje:
*a harmadik sorban "és" helyett "aki"
2021. ápr. 26. 20:02
 17/29 anonim ***** válasza:
35%

#13, bizony, hátul farka nőhet annak aki kapott kínai vakcinát.

(ami több évtizedes technológiával készített és elölt koronavírusokat tartalmak, mint az influenza elleni vakcinák)

2021. ápr. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
64%

14es voltam.

11-es válaszra írtam, most nézem, de mikor elküldtem még 12-es volt.

csak töröltek egy választ.

2021. ápr. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
29%
#17 Az Astránál sem a fő komponenstől, hanem valamilyen adaléktól hullanak az emberek. Valószínűleg a kínai vakcina sem kizárólag elölt vírust tartalmaz. (Egyébként a környezetemben aki kínaival oltatta magát, az covidos lett egy héten belül.)
2021. ápr. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:

"Astránál sem a fő komponenstől, hanem valamilyen adaléktól hullanak az emberek."


Egy néhány hetes cikkben a brit gyógyszerfelügyeleti hatóság akkori adatai szerint 18 millió beoltottból 7-en haltak meg. Az sok?

2021. ápr. 26. 20:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!