Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A kötelező védőoltások miatt...

A kötelező védőoltások miatt miért nem háborognak az emberek?

Figyelt kérdés
Van vagy 12 féle oltás amit csecsemőkortól kezdve kötelező beadatni. Az miért nem vált ki olyan hisztit, mint a Covid oltások?
2021. ápr. 26. 19:24
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
72%
Ennyi derült ki. Ahhoz képest, hogy mennyire próbálták eltussolni, ez is csoda.
2021. ápr. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
60%

#19

Elhiszem, mert csak a mások oltás után a 3-dik hét elteltével ad védettséget a kínai vakcina.

2021. ápr. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
*második
2021. ápr. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
100%

Mert a kötelező oltásoknak utána tudsz nézni, tudod mire, miért és mit kapsz. Évekig tesztelték mire oda jutott, hogy embereknek adják. Most meg "élesben" kísérleteznek a világ összes emberével.


Na meg ugye másik probléma, hogy a mostani oltás nem kötelező mégis belekényszerítenek úgy, hogy közben aláíratnak veled egy nyilatkozatot, hogy te ezt önként vállalod.

2021. ápr. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:
A regisztrációnál van nyilatkozat? Vagy mikor kell aláírni?
2021. ápr. 26. 20:52
 26/29 anonim ***** válasza:
0%

#24

Ma délelőtt oltottak Sinopharm vakcinával, semmi önként vállalást nem kellett aláírni. Mindössze egy kérdőívet kellett igen v nem beikszelésével kitölteni, ami az egészségi állapotomra vonatkozott, meg hogy voltam-e lázas az elmúlt 2 hétben, s hogy most lázas vagyok-e. Rákérdezett az ív arra is, hogy akarok-e egy hónapon belül gyereket, s hogy most szoptatok-e gyereket. Brahiból kitöltöttem ezt is, hogy nem. :D

Ezután az orvos megszúrt a tűvel és fecskendővel együttes vakcinával (a tű annyira vékony volt, hogy még most se érzem a szúrás helyét), és kaptam erről egy kis cetlit, amin rajta a második oltás dátuma, ami egy hónap múlva.

2021. ápr. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:
Én pfizert kaptam, és ugyanilyen papírom volt. Terjedt a facebookon egy kép miszerint a lap alján alá kell írni, hogy nem vállalnak semmilyen felelősséget, és tudatában vagy annak, hogy ez még egy új dolog, de amikor én töltöttem le a kérdőívet, nem volt benne ilyen..fura. :D
2021. ápr. 26. 20:56
 28/29 anonim ***** válasza:

#27

Nekem helyben adta az asszisztens tollal együtt a kérdőívet, a kitöltése egy perc se volt, de nem volt benne semmi nyilatkozatos szöveg, csak a beikszelendő kérdések. Ja, meg a személyes adataim a lakcímemmel együtt, mert a háziorvos oltott, és ő nyomtatta ki a kérdőívet.

2021. ápr. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
100%

Lenne rá okuk, hogy háborogjanak. És vannak is, akik háborognak, csak nem elegen, és eddig őket is megbélyegezték "antivaxxer"-ként. Tudósok ezirányú kutatásait ellehetetlenítik vagy félresöprik. Talán majd ezután rájuk is jobban oda fog figyelni, és komolyabban veszi őket a világ.

- egy érintett szülő -

2021. ápr. 29. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!