Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem tartjátok furcsának...

Nem tartjátok furcsának ezeket a megmagyarázhatatlan dolgokat a covid és covid-oltással kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Van néhány megmagyarázhatatlan dolog ami furcsává teszi az egészet:

-A nagytőkések a covid megjelenése előtt óriási pénzeket fektettek be vakcina gyárakba és bio cégekbe, indokolatlanul.

-A covid oltásból 2-3 kell egymás után. De miért, hogyha elvileg ugyan olyan vírus mint a többi? Minden más vírus ellen 1 kell vagy 5-10 év múlva egy emlékeztető még és ennyi.

-A covid oltást kevesebb mint 1 év alatt fejlesztették ki. Az előző rekord 4,5 év volt... (Lehet már meg volt előre a technológia?)

-Már bizonyított, hogy a covid túl specifikusan kötődik bizonyos emberi fehérjékhez, ilyen a természetben nem fordul elő, tehát emberek gyártották. (De mi célból?)

-A covid oltás az egyetlen amire nem lehet inni előtte és utána 2 hónapig alkoholt, semmilyen más oltás esetén ilyen nincsen.


Ezeket a tényeket nem tarjátok furcsának?



2021. ápr. 30. 17:45
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
0%
14:20: a kedves kérdező arra próbál utalni, hogy a járványt Bill Gates robbantotta ki direktbe.
2021. máj. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
36%

Te mit nem fogsz fel belőle 20-as, hogy a mRNS oltás technológiáját fejlesztették covid előtt is, és HIV miatt támogatták Gatesék.


"Olyan ostoba vagy hogy a fekete lyuk hozzád képest ragyog."


Igen, ez te vagy, kár, hogy a tükröt köpködöd, retardált elmebeteg

2021. máj. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
35%

#22

A Biontechről volt szó te szerencsétlen! Kit érdekel hogy 20 éve van már mRNS? Verheted a nyáladat meg reszelheted a fingot, de akkor is tény valahogy közvetlen a vírus megjelenése előtt lett létrehozva egy cég ami most jól meggazdagszik a műhisztiből. Egyébként meg ha valaki nem hiszi el hogy ez egy agenda akkor tessék felmenni Billnek a youtu.be csatornájára, aztán meglátja! Úgy propagálják a lockdownt mintha az lenne a kívánatos örökké.

2021. máj. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
25%
Látom, még mindig nem érted, esetleg felfogási problémáid vannak, egyszerűen szellemileg korlátolt vagy? Még be is linkelték neked az akkori hírt, ahol levan írva miért támogatták. :D Istenem, és te birkázol másokat :D Meg agymosottazol
2021. máj. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Ja persze elmondták szóval higyjük el. Fú az ilyen hülyékről szoktak csalók rohadt nagy pénzeket lehúzni mert mindent elhisztek🤣 Annyira nem értem az ilyen összeesküvés fóbiás márhakat hogy mit várnak. Azt hogy majd kiáll valaki és a szemedbe mondja?
2021. máj. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
0%
Itt te vagy az, aki minden szart elhisz, amit a neten olvasott. Pl. kivettek egy részt a Bill Gates TED előadásból, aláírtak egy marhaságot ,és el is hitted. :D Én speciel láttam egészében, angol nyelven. Én követem a munkásságát immáron 24 éve. Ez a különbség. Nem tegnap hallottam róla először, mint egyesek ;D Tudom mivel foglakozik, sőt, a könyvajánlásait is elszoktam olvasni. Nem egy .blogspot oldalról, és nem a facebookról tájékozódom. Barom
2021. máj. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Szóval akkor fan vagy, na így már érthető a bégetésed hangszíne. Érdekes akkor gondolom megfogadtad a tanácsomat és felmentél a youtu.be csatornájára ahol a lockdownt mint új életformát propagálják:)

Én a saját szememnek hiszek nem Bill bácsinak meg a blogstopakármiknek. Ha létrehoznak egy hónappal egy járvány előtt egy vállalatot ami ezen meggazdagszik akkor gyanúm támad. Az is sokáig konteo volt hogy a covid mesterséges, aztán az amerikai külügy meg szépen elismerte hogy benne van a pakliban. Erről a coronaimádók valahogy nagyon kussolnak.

2021. máj. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!