Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A fidesz miért erőlteti...

A fidesz miért erőlteti ennyire a keleti (főleg a kínai) vakcinát?

Figyelt kérdés

Szerintük, aki pfizer-rel oltatta be magát az bedőlt az ellenzéknek és azért adatta be azt, mert ki akar menni külföldre, stb.

Vagy volt egy hír mi szerint az orvosok kapnak plusz pénzt, ha kínaival oltanak. (Nem tudom, hogy igaz-e.)

Meg hát ott a félrevezető táblázat és az m1 propaganda híradó, ahol konkrétan reklámozzák a kínai vakcinát.


Szóval mi áll ennek a hátterében?



2021. máj. 5. 12:14
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
100%

"Szerintük, aki pfizer-rel oltatta be magát az bedőlt az ellenzéknek és azért adatta be azt, mert ki akar menni külföldre"

Nem tudom, milyen fideszes mondott ilyet, de ha igaz, az elég gáz. A kormány (ami persze nem azonos a párttal) hivatalos véleménye szerint (és ahány kormánypártival, illetve kormányzati intézményekben dolgozóval beszélgettünk erről, személyes véleményük is mind ez) mindegy, melyikkel, csak oltassunk, amelyiket leghamarabb felkínálják. Nincs olyan vészes eltérés az egyes oltóanyagok megbízhatósága, mellékhatásai között, ami indokolná, hogy ha hívnak oltásra, inkább várjunk, amíg lesz másik.

A Sinopharmról egyébként valószínűsíthető az eddigiek alapján, hogy kissé talán nagyobb eséllyel elkaphatod még utána az alapvariánst, mint a többivel (de akkor is enyhébb kórlefolyással), de a mutánsok legtöbbje ellen viszont jól véd, szemben egyes más vakcinákkal, amelyek a mutánsok ellen nem bizonyulnak annyira erősnek.

Tény viszont, hogy amíg a keleti vakcinák érkezésénél a hivatalos oldalon az is hír, hogy épp most lépnek be a határon, addig a nyugatiaknál épp csak szólnak róla egy mondatot, hogy olyan is jött.

Továbbá tény, hogy - bár személyes ismerőseim közt nem, de - netes fórumokon igen gyakori, hogy valaki jobboldali érzelmű, és keményen amerikaivakcina-ellenes, mondván, ne ők gazdagodjanak a helyzetből, ezért ő nem fogja elfogadni azokat a vakcinákat, inkább kivár.

2021. máj. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
53%

"Kiborító, mennyire sötétek a fölöttem látható, iderendelt DK-trollok válaszai."


Az nem borít ki hogy mennyire sötét egy bites az az ember, aki úgy gondolja hogy akik nem a Fidesz propagandát szopjék fel mindenhol azok csak és kizárólag "DK-trollok" lehetnek kedves propagandista elvtárs?

2021. máj. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
82%

11. vagyok, 1 ponton korrigálok:

"de a mutánsok legtöbbje ellen viszont jól véd" - na nem jobban, mint az alapváltozat ellen, csak azok ellen is szintén véd, azaz elég stabil a mutációkra.

2021. máj. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
43%
#12. Pont arról van szó, kedves "egy bites" barátom, hogy ebben a helyzetben csak egy propaganda van, és az DK-s. A vonatkozó tudományterület MINDEN képviselője azon az állásponton van, hogy mindegy melyik vakcinával, csak oltasd be magad mielőbb. Szerinted akkor ők is kormánypropagandát fújnak? Nem lehet, hogy aki helyettük inkább a Feri által delirált elmebetegségeknek hisz, az tol valamilyen propagandát? Ennyire elszakadt a DK a valóságtól? (Költői kérdés.)
2021. máj. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
100%

#11. "Nem tudom, milyen fideszes mondott ilyet, de ha igaz, az elég gáz"


Természetesen szó sincs erről Fidesz-oldalon, ez csak a kérdező kitalációja volt.

2021. máj. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:

#10.Mi olyat írtam ami szerint DK troll vagyok?

Szimplán azt írtam hogy sokan rendeltek, jó magam is felvettem a kínait szóval nem értem mi a gond.

Az tény hogy kellett a keleti oltás is, ezt nem vitatja senki.

A fő probléma hogy nem fogadják el teljesen az EU-n belül, ha ezt megoldják nem lesz vele semmi gond az égvilágon.

2021. máj. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 A kérdező kommentje:
15-ös: nem kitaláltam, valahol olvastam. Megkeresem a cikket.
2021. máj. 5. 13:25
 18/34 anonim ***** válasza:
0%
Azt hiszi az ellenzék, hogy ugyanazta phizert küldik amivel nyugaton oldanak, a nagy francokat, nekünk mindenböl a szart adják. Lehet milka kakaó, mosóport vagy akarmi, ugyanazzal a márkával, ha Németországban veszed meg sokkal jobb, még akkor is ha ugyanaz a márka.A nyugatiak nekünk mindenböla selejtet küldik, még oltásból is
2021. máj. 5. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 A kérdező kommentje:

[link]


Kiszelly Zoltán, politológus mondta.

2021. máj. 5. 13:27
 20/34 anonim ***** válasza:
52%
Azért kíváncsi lennék hogy ha nem lenne "DK" meg "Feri" akkor melyik "sötétben bujkáló rémhírterjesztő ellenforradalmárra" lenne ráfogva minden.
2021. máj. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!