Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A fidesz miért erőlteti...

A fidesz miért erőlteti ennyire a keleti (főleg a kínai) vakcinát?

Figyelt kérdés

Szerintük, aki pfizer-rel oltatta be magát az bedőlt az ellenzéknek és azért adatta be azt, mert ki akar menni külföldre, stb.

Vagy volt egy hír mi szerint az orvosok kapnak plusz pénzt, ha kínaival oltanak. (Nem tudom, hogy igaz-e.)

Meg hát ott a félrevezető táblázat és az m1 propaganda híradó, ahol konkrétan reklámozzák a kínai vakcinát.


Szóval mi áll ennek a hátterében?



2021. máj. 5. 12:14
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
59%

A Fidesz kommunikációja kb ezen a szinten rekedt meg 1919-ben...


[link]

2021. máj. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
47%

Azért, mert ezzel az egy gyártmánnyal lehetett megcsinálni, hogy egy céggel vetették meg ami dupla áron továbbadta az államnak.


Szorozd fel a vakcinák árát a darabszámmal... szép summa. Kiszoroztam gyorsan, hát beborította a számológép kijelzőjét az eredmény.


Legalább tudjuk mért adózunk.

2021. máj. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
100%

#19. Köszi, akkor tehát egy politológus. És akkor most szerinted emiatt kellene magyarázkodnia a kormánynak? Mi köze hozzá, hogy mit nyilatkozik politikai súly nélkül bárki? Btw a cikk számodra ironikus módon épp így indul:


"Miközben a kormány láthatóan figyel arra, hogy ne sértegesse azokat, akik nem az általa preferált keleti vakcinákat részesítik előnyben..." :DD

2021. máj. 5. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
61%
A kormány soha nem érzi szükségét semmiért magyarázkodni, bármilyen milliárdos közvagyon kifosztó mutyit lerendeznek egy "boldog karácsonyt"-al. Az elvtársak meg még tapsolnak is a törpe generalisszimusznak.
2021. máj. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
#24. Olyan unalmasak vagytok már ezzel, gyerekek. Még a "boldog karácsonyt" sztorit sem jól tudjátok, csak reklámozzátok a felületes ismereteiteket.
2021. máj. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
100%
Én személy szerint örülök neki, hogy több fajta vakcinából is lehet választani. Nekem nincs fenntartásom a Sinopharmmal szemben.
2021. máj. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
74%
Aki betegség miatt csak Pfizert vagy Modernát kaphat, annak Szent Rita türelmével kell bírnia, mivel őket fogják beoltani utoljára.
2021. máj. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 A kérdező kommentje:

23-mas:

Már nem emlékeztem a teljes cikkre.

2021. máj. 5. 18:25
 29/34 anonim ***** válasza:
"Aki betegség miatt csak Pfizert vagy Modernát kaphat, annak Szent Rita türelmével kell bírnia" Aki betegség miatt Pfizer vagy Modenrátkaphat, annak tettek félre eleve, ök pár napon belül megkapják. Aki csak egyéni vélemény alapján szeretné ezeket kapni, annak kell kb 3-4 hetet várnie, d eök is megakpaják. De amúgy az általád nevezet vakcinákra, a legtöbb nyugati országban is kb annyia várakozási idö
2021. máj. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
Mert Orbán Viktor a király.
2021. máj. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!