Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nyár vágáig marad az oltatlano...

Nyár vágáig marad az oltatlanok korlátozása. Mit szóltok hozzá?

Figyelt kérdés

Speciel magamból tudok elindulni, még most sem hívtak oltásra pedig 2 hónapja regisztráltam.

Ezért szívok?


2021. máj. 6. 12:35
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
22%

"Miért is lennék kevesebb mint ők?"

Azért, mert nem fogadod el, amit felkínáltak, így velük ellentétben te otthon fogsz rohadni. De amint írtam, én leszarom, csak ne panaszkodj, mert hülyén jön ki.

2021. máj. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
23%
Szóval forrásod nincs, csak a provokáció..
2021. máj. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 peca1000 ***** válasza:
20%

Januárban regisztráltam, április elejére behívtak szputnyikra.


Elfogadtam.


Múlt hét pénteken kaptam a 2. adagot.


Kínait szerettem volna, de ez is jó.


A Pfizer, Johnson, és aZeneca vérrögöt okozhat.


Ha te nyugati hulladékra vágysz, szíved joga.

2021. máj. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
33%
Kérdező, nem akarom én kikeresni, nyomj forrást.
2021. máj. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
Nekem a pajzsmirigyemmel akadnak gondok, Szputnyikot nem kaphatok, Astrát igen. 🤷‍♀️
2021. máj. 7. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 A kérdező kommentje:

Forrás :

[link]

2021. máj. 7. 13:52
 27/40 anonim ***** válasza:
27%
Mondjuk, ha valaki regisztrált, de még nem kapta meg oltást, és ezért zárják el, ez diszkrimináció. Ám, most már "csak az nem kap oltást, aki nem akar kapni". Lehet spéci fajtára vársz?
2021. máj. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
0%
27. Kínait meg oroszt már kapott volna, de az nem kell neki, mert nem kevesebb ő, mint aki a nyugatit kapja. Így is diszkrimináció?
2021. máj. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
Egy ismerősöm hormonproblémával csak Pfizert kaphat, még nem került sorra, fiatal, akar oltást.
2021. máj. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem azokban az esetekben, mikor valaki betegség miatt, csak x fajtát kaphat, és még nem kapta azt meg, diszkriminatív a kártyás rendszer, tény, de*. Ha csak másik típusra vár, mert amit kínálnak neki, az nem felel meg, hát... Szerintem mindkét esetben érthető, hogy kicsit kireksztő a kártyafeltétel kikötése, *de maximálisan egyetértek azzal, hogy oltatlanul nem kell közösségbe menni, mert dupla olyan életet veszélyeztető, mint oltottan. Bocsi, de tény.
2021. máj. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!