Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nyár vágáig marad az oltatlano...

Nyár vágáig marad az oltatlanok korlátozása. Mit szóltok hozzá?

Figyelt kérdés

Speciel magamból tudok elindulni, még most sem hívtak oltásra pedig 2 hónapja regisztráltam.

Ezért szívok?


2021. máj. 6. 12:35
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
20%
Pont az oltott veszélyezteti az oltatlant, nem fordítva. Én is egészségügyi okokból válogattam, mivel bár nincs súlyos betegségem, de azért akadnak olyan panaszaim, amikre figyelni kell, ami kétséges, azt ezért nem fogadtam el (pl a Sinopharmot most engedélyezte a WHO, lutrira nem megyek), maradt 2-3 típus, ami szóba jöhetett, szerencsés vagyok, hogy nem a legnehezebben elérhetőt kaphatom csak, de gyógyszert sem kaphatok bármit, muszáj volt átbogarászni.
2021. máj. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
16%

:D

Miért is "veszélyeztei jobban az oltott az oltatlant?"

2021. máj. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
58%

Azért a tudatlanok jó, ha elolvassák "miért jó, ha beoltatom magam?" - koronavírus kisokost. "

🙂😁

2021. máj. 9. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
48%
Az oltás a súlyos megbetegedéstől véd, nem a fertőzéstől.
2021. máj. 9. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
23%
Ha Orbán teszi, támogatom. Ha Orbán ellenzi, ellenzem.
2021. máj. 9. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
28%

Ez sajnos fordítva van veletek: Ha Orbán teszi, nem támogatom. Ha Orbán ellenzi, nem ellenzem.

😁 😄 De gondolkodás nélkül teszitek.

2021. máj. 9. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
51%

Jogos.

Nem is fognak már hívnak, eeszt-n kell regisztrálni. Ma már mindenki 1-2 napon belül oltáshoz juthat.

2021. máj. 14. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
36%
Nyár végéig? 😄 Ezt te sem hiszed el ugye? Addig csinálják, míg mindenkit be nem oltanak. Ha ellenzed, és hangot is adsz neki, akkor a közeljövőben azokat még akár közveszélyes bűnözőként is kezelhetik, akik felelőtlenek, veszélyesek a társadalomra. Lásd Szíjjártó kijelentését.
2021. máj. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
38.Mit mondott szíjjas? Én nem láttam.
2021. máj. 14. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:

Már nem tudom melyik oldalon olvastam, de kb. ugyanaz volt az idézet, mint ennek a cikknek a vége fele:

[link]

2021. máj. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!