Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Aki még most sem oltatta be...

Aki még most sem oltatta be magát az konteós/szélsőséges ellenzéki vagy csak nagyon félős/óvatos?

Figyelt kérdés

Most már eléggé kiderült, hogy az oltás megvéd. Hatékony védelem a coviddal szemben. A mult héten közreadott korházi vakcina utáni immunizálási adatok is megerősítik. Pedig a korházban dől el, hogy mennyire hatékony egy vakcina és mind jól teljesített. Nem lehet tehát mondani, hogy nincs oka beadni a vakcinát, amikor egymás után jönnek a hullámok. Most is a bengáli mutáns előtt állunk


Aki még most sem kérte az oltást, hogy igazolvánnyal lehet menni mindenhova az konteós? Félnek a csiptől? Szélsőséges ellenzéki, akik magukra vették a DK-momentum kampányát, oltás elleni petícioját? Vagy egészen másról van szó és nagyon félősek?



2021. máj. 10. 16:13
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
0%
Van fogalmunk képzeld. Csak ezt a választ is ilyen dühös/depis kedvemben írtam ami nálam azt eredményezi hogy kutyulok mindent mindennel :/
2021. máj. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
100%
Lenne egy kérdésem az oltottakhoz: mikor kapjátok a következő oltást? Mármint nem a másodikat, hanem mikor oltanak majd újra?
2021. máj. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
29%
Sokan vannak, akik még várnak a nekik megfelelő vakcinára.
2021. máj. 12. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 A kérdező kommentje:
13 amit még le sem gyártottak? Nálunk minden vakcinából oltottak
2021. máj. 12. 18:32
 15/37 anonim válasza:
100%

Engem nem lehet a mozival zsarolni, én nem oltatok :)

Április végén védőfelszerelés nélkül találkoztam hivatalosan diagnosztizált covid-beteggel és nem lett semmi bajom. Hivatalos PCR-tesztem is volt most néhány napja, tökéletesen negatív.


A második kérdésedre a válasz, hogy a covid-vakcinák jelenleg még kísérleti szerek, ezt most a napokban már hivatalosan is elismerték. Helyette C-/D-vitaminokat tolok és köszönöm szépen, jól vagyok. Követem viszont a VAERS vakcinamellékhatások adatbázisát (az USA-ban ez nyilvánosan elérhető). Erről nem is írok inkább semmit, bárki utána tud járni az interneten.


Nem konteó, nem ellenzék, nem DK.

A 90-es években gyógyszertájékoztatókat gépeltem diákmunkában. Bőven sok(k) volt, amit ott/akkor olvastam.

2021. máj. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
31%
#15 Egyébként a C-/D- vitamin tabletták se biztonságosabbak mint a vakcinák csak úgy meg súgom, tulajdonképp az is gyógyszer, aminek igenis lehetnek mellékhatásai. Ahány féle legyártott darab annyi féle mellékhatás, mert ezek sem natúr vitaminok keverve vannak hogy jobban oldódjon több szívódjon fel stb... A címkékre meg bármit írhatnak, az viszont nem létezik hogy amit az ember csinál az mellékhatás nélküli legyen, erről ennyit.
2021. máj. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
43%
És általában szintetizálják ezeket a vitaminokat, akárcsak a gyógyszereket (ez kimaradt).
2021. máj. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
20%
És eltelt több mint másfél év ennyi idő alatt már azért ismerjük a vakcinák hatását hosszútávon is, annak ellenére hogy még "kísérleti" fázisban vannak, ami azt jelenti hogy megfigyelnek egy pár napig és kész, mivel már tudják a hatásait így fel vannak készülve a legrosszabbra is.
2021. máj. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
0%
mármint az orvosok vannak felkészülve és a betegeket figyelik meg milyen hatással van rájuk, de ahány ember annyi féle hatás.
2021. máj. 12. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim válasza:
100%

Annyira tudtam, hogy ez lesz a reakció :)

Nem tapasztalok vitaminok okozta mellékhatásokat :)

Megbízható ismerős által jól kipróbált gyártót választottam, de nem is ez a lényeg.


Szándékosan megyek más irányba, mint amerre a politika vinne, mert egész egyszerűen nem hiszem el, hogy most hirtelen érdekli őket az egészségünk. Az meg egyenesen elképesztő, hogy a Föld teljes lakosságát be akarják oltani (most már hivatalosan is felvállaltan) kísérleti szerekkel.


Egész életemben talán 3-szor kellett orvosi ügyeletre mennem, de az orvos/mentős/ápoló minden alkalommal éreztette velem, hogy jobb lett volna, ha inkább elkerülöm őket. Az lenne a tiszteletteljes kérdésem, hogy az államapparátust mikor érdekelte bármelyik honpolgár egészségi állapota? És most miért tesznek úgy, mintha érdekelnénk őket?

2021. máj. 12. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!