Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Aki még most sem oltatta be...

Aki még most sem oltatta be magát az konteós/szélsőséges ellenzéki vagy csak nagyon félős/óvatos?

Figyelt kérdés

Most már eléggé kiderült, hogy az oltás megvéd. Hatékony védelem a coviddal szemben. A mult héten közreadott korházi vakcina utáni immunizálási adatok is megerősítik. Pedig a korházban dől el, hogy mennyire hatékony egy vakcina és mind jól teljesített. Nem lehet tehát mondani, hogy nincs oka beadni a vakcinát, amikor egymás után jönnek a hullámok. Most is a bengáli mutáns előtt állunk


Aki még most sem kérte az oltást, hogy igazolvánnyal lehet menni mindenhova az konteós? Félnek a csiptől? Szélsőséges ellenzéki, akik magukra vették a DK-momentum kampányát, oltás elleni petícioját? Vagy egészen másról van szó és nagyon félősek?



2021. máj. 10. 16:13
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
0%
És kérdező, előbb utóbb jönnek a fiatalokra (középiskola, általános iskola felső tagozat) is az oltási igazolványos korlátozások, én egy orvostól tudom hogy készülnek bevezetni olyat hogy csak az mehet iskolába aki oltva van és az nem aki nincs oltva DE! digitális óra nem lehet és az oltatlanok otthonléte beleszámít a hiányzásokba. (bár lehet félreinformáltak), vagy vihetik lejjebb az életkor határt hogy mikortól kérjék a kártyát pl 16 ról 14 re. Bár most is súlyos a helyzet középiskolában mert a közösségi szolgálatot teljesítőknek mindenféleképp oltatni kell magukat ha érettségizni akar a közösségi szolgálat miatt, nincs ez másképp a külső gyakorlati helyekkel semm ahogy a kirándulásokkal sem. Amúgy hamarosan nyár nem hiszem hogy az ember 3 hónapon át otthon akar poshadni és semmit se akar csinálni ebben a (jelen pillanat nem túl jó) időben, mert biztos vagyok benne hogy nyáron mindenki szokott menni valahová, ahova kell az oltási igazolvány.
2021. máj. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
79%

#20 ha nem most van mellékhatás, meglátod hogy később lesz.


Miért is érdekelné a mi egészségünk a politikát, az érdekszférája az hogy ezzel is még több pénz szedhessenek be és kiépíthessenek egy covid-diktatútát. Elképesztő, de az is hogy a korrupcióért bármit képesek megtenni. Itt nem arról van szó hogy a politika nyomására oltasd magad ha nem akarsz sehová menni és megér neked 200 000 Ft ot egy nyamvat 20 forintot se érő kártya legyen. De vannak azok a szervezetek (WHO) akik nem a politikai érdekszférát nézik hanem azt hogy ez a cucc menyire ártalmas az emberekre. Ha meg mégsem így van akkor a mai bojgőn mégis kiben, miben bízhatunk meg? Hát az a helyzet hogy SENKIBEN ÉS SEMMIBEN!

2021. máj. 12. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim válasza:
100%

Pont erről van szó. Senkiben és semmiben nem bízhatunk.

Szerintem fogalmunk nincs arról, hogy a felső politikai körökben mit miért csinálnak.


Úgy gondolom, hogy az egész cirkusz csak figyelemelterelés, szerintem (ez csak egy vélemény!) a hitelmoratórium megszüntetése utáni kilakoltatásokra játszanak.

2021. máj. 12. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
64%
9 es Általában az emberek ilyen járvány idején a kórházi ágyban jönnek rá arra hogy bárcsak oltatott volna. Háát mifelénk fordítva van, nagyváros, ápolónő mondta mikor kérdeztem. Ugyanannyi oltott van a covid osztályon mint oltott. Akik épp azt mondják bárcsak ne oltottam volna.De minden ilyen hír el van nyomva, vagy oltásellenes nevetséges, és üldözendő.De attól még nem lesz nem megtörtént.
2021. máj. 13. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk pontosan azért múlt el az oltakozási kedve az embereknek mert az ellenkezőjét látják ennek a mondókának. Éppen az beteg aki oltatott, éppen az kerül kórházba sőt hal meg, éppen ők terhelik az egészségügyet tehát minden érv a visszájára van fordulva a gyakorlatban. Aki kezdettől nem fél nem pánikol és nem oltatott az kiválóan jól van.
2021. máj. 13. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
100%

25-ös jól írod. Az egy éve tartó agymosás, csak az emberek felét ragadta el, és papagájként ismételnek. Ezért veszi kezdetét, most a rákényszerítés kártya, majd az erőszak. Az undorító benne, hogy rászálltak a gyerekekre is,

Innentől, és a kártya erőszak után, kezd visszaütni a dolog lassan.Sokan nem mennek már második oltásra.Meg is lettek fenyegetve, aki nem megy érvénytelenítik a kártyáját.

2021. máj. 13. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
74%
A birkák a tágas legelőre boldogan rohannak, de a vágóhídra kényszeríteni kell. Valaki beveszi, hogy az erőszakkal kikényszerített dolgok jók nekünk? Vagy a gyógyszergyárak tudósok gőzerővel azon dolgoztak megmentsék az emberiséget?Ne má semmi nem változik a szlogen főleg nem, ma sz.r de közösen összefogunk a holnap jobb lesz. Csak 100 évet visszatekintve napjainkig az a holnap nagyon nem jön.
2021. máj. 13. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
0%

#14

Ezt hogy érted? Minden vakcinából oltottak, de nem mindenkit.

Párom orvosi javallat miatt csak mRNS vakcinát kaphat, rég regisztrált, ezidáig nincs jele annak, hogy elérhető lenne számára.

Autoimmun beteg kolléganőmet is folyton a Szputnyik miatt hívogatja az orvos, amit (autoimmun betegként) nem kaphat.

Hiába van többféle vakcina, nem mindenki kaphatja bármelyiket.

13-as voltam

2021. máj. 13. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
100%
Bizonytalanságnak semmi köze a politikához. Azért mert nem Viktor fejlesztette ki ezt kellene már megérteni. Csak a francért zsarolja az embereket, tiszta óvoda. Aki akar oltat, aki nem az nem. Csapból is ez folyik, tököm televan. De jövőre választások, úgyis az lesz beadva, hogy kialakult a nyájimmunitás mert 5-6 millió be lett oltva. Azt, hogy valaki folyamatosan dolgozott, meg lázas se volt, meg nem nézett TV-t azt leszarják
2021. máj. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
0%

28-as válaszom tök oké hogy lepontoztátok, de az okát megkérdezhetem? Mi volt benne ennyire felháborító?

Illetve továbbra se értem, hogy Kérdező, hogy értetted a #14-es kommented.

Köszönöm!

2021. máj. 14. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!