Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az egyetemistákat, egyetemi...

Az egyetemistákat, egyetemi oktatókat egyéb kutatókat már nem a munkájukban lehetetleníti el, hogy az "önkéntes" oltás elutasítása esetén ki vannak zárva a könyvtárakból? Ami a tudományos munka egyik alapja.

Figyelt kérdés
2021. máj. 24. 20:00
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
21%
Kedves utolsók, mégis milyen lehetősége van oltatni magát? Persze, ha onnan nézzük, hogy a semminél mindenki jobb van, akkor van, de ha ne adj Isten valakinek van elképzelése, hogy ha már oltat, milyennel, ugyan ne legyen már azért hülye, mert várnia kell a politika ügyesbajos játszmái miatt
2021. máj. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
40%
Orbán semmit sem ad, azt KOZPENZEN veszik, azaz a te pénzed is
2021. máj. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
37%

Mérnökként a szüleim megtanulták, hogy az aktuális hatalom, főnök baromságait végre kell hajtani, és akkor lesz megélhetésük, el tudják tartani a családjukat.


Nos, erről az oltással én és az ismerőseim is kaptak egy leckét. Nem értek, nem értünk egyet ezzel az aggresszív kampánnyal, hiába kaptam Pfizert, továbbra sem vagyok meggyőzve, hogy ennek semmilyen mellékhatása nem lesz képes, de végülis nem estem össze tőle, kb. a nem árt-nem használ szinten van az oltás (főleg a kínai), de elmondhatjuk, hogy hozzájárultunk a járvány megfékezéséhez és másfél év után élhetjük az életünket. Ez ilyen. Az életben vannak olyan dolgok, amiket le kell nyelni. Lehetne tüntetni, de minek? Egy világjárvány ellen való védekezési stratégia miatt?


Holnap meg akkor nem megyek be dolgozni, mert kátyúsak az utak? Vagy mi? Pénzt keresni, dolgozni ki fog?

2021. máj. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!