Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok hozzá, hogy...

Mit szóltok hozzá, hogy július 1-től utazhatunk az EU-ban a oltási igazolványunkkal?

Figyelt kérdés

Ment a nagy hurrogás az ballib propagandistáktól, hogy senki sem fogja elfogadni. Aztán egyre több országgal kötöttünk kétoldalú megállapodást, de akkor is ment a sírást, hogy "de mi van, ha én olyan országba akarok utazni...", meg "...kínaival oltottak, azt sehol sem fogják elfogadni..."


Ellenzékiként tudtok örülni, hogy utazhattok vagy nektek ez inkább tragédia, mert eggyel kevesebb dolog miatt tudtok sírni?



2021. jún. 3. 12:09
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

#8!


Ha kimozdultál volna az elmúlt években a barlangodból, akkor láthattad volna, hogy Bp. is kínai turistákkal van tele. Persze a ballib birkák Kína gazdasági és politika szerepét sem veszik észre. Azt hiszik, hogy ott még kommunista gazdaság van és mindinki ócska bringával közlekedik.

Nem vélemény, hanem tény kína szerepe és turistának a fontossága.


Eddig semmielyik ballib jövendőlés nem jött be a járvány alatt (sem).


Szerinted van bármilyan logikus magyarázat arra, hogy mikor elkezdik Ausztrában tömegesen oltani az embereket az orosz vakcinával, akkor mástól azt ne fogadják el? Segítek, ennek semmi realitása nincs. Egy hónap múlva lazán el fogják fogadni.

2021. jún. 3. 16:07
 12/21 anonim ***** válasza:
63%

Kérdező, még mindig a 8-as kommentem első mondata áll rád :) Elhiszem, hogy a fejedben erjedő narancs kényszeresen mondatja fel veled amit valami prosisrácok/888 cikkből 20% pontossággal vissza tudsz gurgulázni, de a tények - ismét - ellentmondanak neked.


[link]


2019-ben Magyarországra tett külföldi utazások száma: 61 397 ezer. Ebből EU (kivéve Magyarország): 49 393 ezer, Európa összesen: 59 041 ezer, Ázsia összesen: 1 111 ezer.


"Szerinted van bármilyan logikus magyarázat arra, hogy mikor elkezdik Ausztrában tömegesen oltani az embereket az orosz vakcinával, akkor mástól azt ne fogadják el?"


Mármint hogy kik lesznek azok a tömegek? Mert Ausztria jelenleg 42%-os oltottságnál tart, ezek az emberek már ha szeretnének se kaphatnának más típust, mint az első. De a szputnyikos hír, amire pörögsz már majd' kéthónapos, április eleji. Akkor is kijelentették, hogy Ausztria csak akkor kezdi használni a Szputnyikot, ha EMA-jóváhagyást kap. Amit majd kap, ki tudja mikor. Kérdés: ki lesz Ausztriában, aki oltást kér, de 1-2 hónap múlvára még nem kerülhetne sorra mással?


Kényszeresen nyöszörgöd azt, ami szerinted a világ rendje, de... ez kit érdekel? Ki kérdezett? Ezen az oldalon egy feladatod van: neked, a kérdés kiírójának kérdezni és várni a válaszokat. Erre helyette csak prédikálni akarod az érdektelen baromságaidat.

2021. jún. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

#12!


Ebben a statisztikában benne vannak az egynapos utazások is, amelyek egyértelműen a szomszédos országokból jellemzőbbek. Ha többnapos utazások vesszük figyelembe, akkor az Ázsia turisták már sokkal jelentősebbek. Vagy nézhettük volna az eltöltött napok számát is. Te kiragadtad azt az adatot, amelyik éppen a te leképzelésednek megfelelően torzít.


Áprilisban egy szándék volt csak Ausztriában.

Május óta pedig elfogadják a Sinopharmot is.


A te stílusodban: Senkit nem érdekel, hogy szerinted itt kinek mi a dolga. Sőt, az agymosott baromságaidra sem kíváncsi senki sem. Nem azért vagy itt, hogy minősíts (fikázz) másokat, hanem azért, hogy válaszolj.

De én megértem, hogy érvek hiányában erre kényszerült.

2021. jún. 3. 17:38
 14/21 anonim ***** válasza:
69%
A statisztika szerint a többnapos utazásoknál az ázsiai turisták az összes költés 6%-áért felelnek. Valóban egy hatalmas arány! 🤣
2021. jún. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogyan készül a statisztika, de ha az elmúlt években jártál a Gellérthegyen, akkor láthattad volna, hogy kínaiakkal van tele.
2021. jún. 3. 20:38
 16/21 anonim ***** válasza:
72%
Bocsánat, nem tudtam, hogy a te személyes tapasztalatod a mérce! 🤡
2021. jún. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Én nem örülök neki mert nincs is már miből utazgatni és szerintem sokan vagyunk ezzel így.
2021. jún. 4. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
78%
Sputnik es Sinopharm nem tartoznak Ausztriaban a zöld passba! Ez egy friss cikk! Nem fogadjak el ezeket az oltasokat. A cikk eredeti, nemetül: [link]
2021. jún. 4. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

#18!


Ez egy 3 hetes cikk, nem friss. A felkiáltójeleid sem teszik azzá.

Amint a WHO engedélyezte a Shinipharmot (4 nappal később), Ausztria azonnal elfogadta.

2021. jún. 4. 10:55
 20/21 anonim ***** válasza:
67%
Miért kötekednek a magyarok mindig? Ha már mindenki kötekedik, de legfőképpen a kérdező, a Shinipharmot Sinopharmnak hívják. A kérdés amúgy is egy idióta kérdés.
2021. jún. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!