Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az ellenzékiek miért nem...

Az ellenzékiek miért nem látják be, hogy szükség van a kínai egyetemvárosra, hogy pótoljuk az eltűnt és fogyó fiatalságot?

Figyelt kérdés

Az nagyon gyenge kifogás, hogy a diákváros helyett épül. Eddig se volt olcsó diákváros mégis meg tudtátok oldani, hogy feljöjjetek Pestre tanulni. Ezentúl is megfogjátok.

A kínai betelepítésre viszont szükség van, mert hiába ad annyi támogatást Orbán a fiataloknak, amennyit csak lehet (CSOK, babaváró) mégsem kefélnek eleget, mégsem szaporodnak. És rengeteg olyan fiatal is van aki gyáván lelép külföldre, ahelyett hogy az itthoni helyzetet segítené. Ezért kell kínaiakkal pótolni őket.

Ha a fiatalok így, akkor Orbán is így. Választani kell, hogy kínaiakkal akarunk együtt élni, vagy négerebbel?

Netán ilyen telepeseket akartok az elöregedő országunkba?

[link]

Az ellenzék ezt akarná?



2021. jún. 10. 16:16
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
Hülyeségeket beszélsz, ez nem kínaiak tömeges betelepítését jelentené, amikor idejött a CEU, az sem amerikaiak tömeges betelepítését jelentette.
2021. jún. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem láttalak a CEU-ért történő tüntetésen. Igen, én ott voltam, mikor azt az egyetemet elüldözte az ostoba fideszes.

Aztán nem láttam, hogy olvasnál tisztességes beszámolókat arról, miért hazaárulás kínának adni pl a magyar diákok területét, miért tömény hazaárulás kínának eladósítani az országot, miért hazaárulás egyébként is lezülleszteni ezt az országot a la fidesz.

Én értem, hogy a te ideológádba belefér, ahogy gondolom a szopás is tövig.

De nekünk, jóérzésű magyaroknak más világképünk van. Apánk, s anyánk sem volt krva...

2021. jún. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Azért butaság az egész, mert nálunk a kínaiak két terepen vannak jelen: A kínai büfékben és a kínai ruhaboltokban.


Egyikhez sem kell egyetemi végzettség.

2021. jún. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A kínai egyetemen végzett diplomás is ilyen nettó 120 ezreket fog keresni, ettől aztán tényleg biztos szaporodni sokasodni fognak a fiatalok :DDD
2021. jún. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
81%

"A kínai betelepítésre viszont szükség van,.."


Szereted, ha valaki anyázik veled?

Nahát akkor!

Se kínai, se más! A magyarok szaporodjanak! (A MAGYAROK!)

2021. jún. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Magyarországon már csak a rejtett erőforrás sokasodik, ők meg nem a diplomájukról híresek :D
2021. jún. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Szóval ez az új fideszes érv, hogy kínaiakkal fogjuk pótolni a hiányzó népességet?
2021. jún. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Migráncsok..
2021. júl. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!