Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egyetértetek azzal, hogy a 18...

Egyetértetek azzal, hogy a 18 éven aluliak minél kevésbé találkozzanak az LMBTQ-propagandával?

Figyelt kérdés

2021. jún. 11. 23:05
1 2 3 4 5 6 7
 41/61 anonim ***** válasza:
73%

"Már be van vezetve, a pedofília bűntetendő."

Ez nem pedofília.

2021. jún. 12. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/61 anonim ***** válasza:
10%

"Ez nem pedofília"


Akkor mi a frászért kérdezel egy 5(!!) évest, hogy "van-e barátnője?"..... elég pedo gyanús... mint az egész lmbtq... a pedóknak is van saját zászlajuk ott...

2021. jún. 12. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/61 anonim ***** válasza:
85%

"Akkor mi a frászért kérdezel egy 5(!!) évest, hogy "van-e barátnője?" ..... elég pedo gyanús... mint az egész lmbtq... a pedóknak is van saját zászlajuk ott..."

Passz, nem én írtam ki azt a kommentet. De lehet ilyet szimpla érdeklődésből is kérdezni.

Elég beteg gondolkodásra vall, aki ilyesmiből csak pedofíliára tud asszociálni.

2021. jún. 12. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/61 anonim ***** válasza:
92%

"Akkor mi a frászért kérdezel egy 5(!!) évest, hogy "van-e barátnője?" .

Én sem tudom, miért kérdezik, de ez a kérdés már-már klisé. Magam is tanúja voltam többször is. Talán még tőlem is kérdezték gyerekként. Rokon, barát, ismerős, aki ritkán találkozik egy gyerekkel igen gyakran rákérdez.

Nyilván itt nem csak a konkrét kérdésről és a konkrét szituációról van szó, hanem arról a sokkal tágabb jelenségről, hogy a heteroszexualitást, és általában a tradicionális nemi szerepekkel kapcsolatos dolgokat minden további nélkül rázúdítjuk ötévesekre. Mesék, ajándékba adott játékok, ruhák színe és mintája, furcsa kérdések és olykor testi és lelki fenyítés formájában. És cseppet sem törődünk vele mit okoz ez egy gyerekben, még akkor sem ha amúgy heteroszexuálisnak és ciszneműnek bizonyul később.

2021. jún. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/61 anonim ***** válasza:
19%
Tőlem soha nem kérdezték, és mást sem láttam.. de lehet csak én nőttem fel normális helyen...
2021. jún. 12. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/61 anonim ***** válasza:
81%

Ha ilyen fröcsögő homofób lett belőled, akkor azért vitatkoznék a normális hellyel.

Szerintem meg hazudsz, ha azt állítod még sosem találkoztál olyan helyzettel, ahol felnőttek többet láttak bele, ha egy ovis ellenkező nemű gyerekekkel is barátkozott. De ugye muszáj minden LMBTQ témára ráfogni, hogy pedofília.

2021. jún. 12. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/61 anonim ***** válasza:
70%

"Egyetértetek azzal, hogy a 18 éven aluliak minél kevésbé találkozzanak az LMBTQ-propagandával?"


NEM. Egyrészt, mert nincs LMBTQ-propaganda. Én még nem is hallottam a melegségről (szigorú baptista nevelést kaptam, ez nem lehetett téma nálunk), mégis már 14 évesen lányba voltam szerelmes. (Én is lány vagyok.) Szóval ez egyáltalán nem nevelés kérdése. Viszont 17 évesen, mikor felvállaltam, engem is köpött le érte a bátyám, szóval pont az ilyenek miatt kéne az, hogy a gyerekekbe ne az elutasítást neveljék bele, mert akkor csak bántanak másokat.

2021. jún. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/61 anonim ***** válasza:
28%

#47 "v2

Aha.

Gondolom te vagy az egyike azoknak is akik a covid járványt is szimplán letagadták az elmúlt hónapokban.

Ki kell ábrándítsalak, attól mert nem veszel róla tudomást vagy mert letagadod még az a propaganda létezik. Pontosan emiatt van itt is vita. Ha nem lenne akkor senki nem ellenezné ezt a törvénymódosítást. Fel sem tűnne senkinek, ahogy másik 100 törvénymódosításról fogalma sincsen senkinek pedig ezzel egyszerre szavaznak azokról is a parlamentben.

2021. jún. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/61 anonim ***** válasza:
37%
"a propaganda létezik" de nehogy véletlenül is írj példákat. Még a végül kiderülne hogy nem tudsz vagy olyan értelmetlenséget írsz, amit mindenki nevetve megcáfol.
2021. jún. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/61 anonim ***** válasza:
77%

"Gondolom te vagy az egyike azoknak is akik a covid járványt is szimplán letagadták az elmúlt hónapokban."


Ja, azért voltam 3 hétig kórházban kétoldali tüdőgyulladással...

2021. jún. 12. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!