Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi van a botmixeres Cseh...

Mi van a botmixeres Cseh Katalinnal?

Figyelt kérdés
Talán ledarálta magát a botmixerével?

2021. jún. 12. 11:40
 1/6 anonim ***** válasza:
67%

Ugyanaz, mint a prostiknál. Amikor valaki próbál 100%-ban csak a külsejéből megélni, akkor 21-22 éves kora után azzal szembesül, hogy elkezdett csúnyulni és öregedni, és már qrvára senki nem kíváncsi rá.


Innentől két út van előtte. Vagy folytatja, és Szabó Tímea 2.0 lesz belőle, vagy kiszáll a politikából, és elkezd dolgozni.

2021. jún. 12. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
igaz.
2021. jún. 12. 11:44
 3/6 anonim ***** válasza:
60%

Ha találkoznék Cseh Katalinal az üzenném neki hogy "dolgozz és vedd meg mint bárki más"

Egyébkén szerintem a Momentum legrosszabb politikusa.

2021. jún. 12. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
89%
Javítás a "t" kihagytam
2021. jún. 12. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
23%
Azt nem tudom, hogy Cseh Katalin, a legrosszabb politikus e a Momentumban. Azért, mert ott hemzsegnek, a tehetségtelen senkik.
2021. jún. 12. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
89%
A 3-vagyok, azért említsük meg hogy egy valós problémára akar választ találni a Momentum de amilyen eszközökel operálnak az nagyon "rossz".
2021. jún. 12. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!