Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem kéne Cseh Katalinnak...

Nem kéne Cseh Katalinnak nyilvánosan bocsánatot kérni a pszichopata “botmixeres” ügyéért?

Figyelt kérdés
Borzasztó,hogy ilyen kijelentéseket tesz és jóízűt röhög ilyenen egy nő.Mint egy szadista,pszichopata komolyan mondom.Felháborító

2019. máj. 30. 17:44
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
33%
Borzasztó, DE nem lehetsz dühös egy kaktuszra, amiért bök. Csak tovább futtatod a programot, hogy ilyen és inkább orchideával díszíted a lakásodat.
2019. máj. 30. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
64%

És azt a viccet ismered, hogy

A leprást lecsukják, első nap lerohad a lába, kidobja a rácsokon. Második nap lerohad a másik lába is, azt is kidobja a rácsokon. Harmadnap az egyik keze rohad le, szintén kidobja.

Arra megy az őr, és megkérdi: Mi van leprás, szökünk, szökünk?


Ez is egy vicc, én mindig nevetek rajta. Bár belegondolva kicsit morbid és ebbe is bele lehet magyarázni hogy én utálom a betegeket meg milyen borzasztó egy ember vagyok, pedig nem vagyok.

De itt egy másik, érzékenyek és holokauszt rajongók ne olvassák tovább, zsidós vicc lesz:


Zsidókat bezárják a krematóriumba, azok meg belülről ütik az ajtót, és ordibálnak, hogy "Nyissák ki! Nyissák ki!"

Mire beszól a német: "Nyitom már, nyitom!"


Ez is vicces, ezen is nevettem én is, ismerőseim is, mégsem vagyunk betegek :D

De tudok mondani cigányosat is ha érdekel.


Egy poénkodástól ne legyen már valaki szadista, pszichopata könyörgök. A videót végighallgatva egyébként legalább másik 3 ilyen szóvicc is elhangzik benne, csak azokon épp nem nevetnek ennyire.

2019. máj. 30. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
25%
Nem, mert ebben az országban legális az abortusz, és a média szerint a magzat nem ember. Lengyelországban más lenne a helyzet, ott nem legális az abortusz, és nincs ilyen liberális közeg.
2019. máj. 30. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
59%

Szerintem az a felhàborìtò, hogy 3 nappal azután, hogy mandàtumot kapott, már utána jártak és próbálják lejàratni. Ő semmi rosszat nem mondott, a beszélgetőtàrsàra reagàlt, élő adasban.

Nagyon szörnyű dolognak tartom az abortuszt, de szerintem Katka az égvilágon semmi rosszat nem tett. Csak a média forgatja ki.

2019. máj. 30. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 A kérdező kommentje:

Hát szerintem ez a kijelentés még sokkal-sokkal durvább volt Bangóné patkányozásánál is.

Azért az mégsem az emberek összebotmixerezésén vihogott

2019. máj. 30. 18:20
 6/45 anonim ***** válasza:
39%

Nem ő mondta ezt a hasonlatot, csak reagált rá. Az vesse rá az első követ, aki egész életében mindig a helyzethez mérten válaszolt. Ráadásul adasban, izgulva az ember még kevésbé gondolja át a dolgokat szerintem.

Ha ő mondta volna ok, jogos a felhàborodàs.. De a beszélgető partnere a ludas

🤷‍♀️🤷‍♀️🙂

2019. máj. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
65%
Amúgy a fideszeses vagy bármilyen más képviselők múltjában is lehetne keresgélni bőven.. Ennyi erővel.
2019. máj. 30. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 mindentudó99 ***** válasza:
27%
Látod kérdező a legtöbben még helyeslik is. Beteg egy társadalom ez.
2019. máj. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
28%
1 biztos: jobban jártunk volna, ha Katkát is elkapja a botmixer.
2019. máj. 30. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
40%

CSAK "reagált".


EU-s képviselő lesz. Hogyan fog "reagálni", amikor a hazáját támadják, akár egy botmixer szintű megjegyzéssel?


Aki hátrányos helyzetű, vagy fogyatékos "reagálás"-ban -azaz gyenge jellem-, az ne vállaljon olyan szereplést, ahol elképzelhető, hogy reagálni kell valamire.


Ajánlom mindenki figyelmébe, hogy 1.szülész-nőgyógyász(nak tanult), nem mondjuk fodrásznő

2.Vendégül lát olyan exhippit, aki biciklipumpás abortuszos

3.a vihogáson túl még tovább is görgeti a "reagálást"!

2019. máj. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!