Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményed arról, hogy...

Mi a véleményed arról, hogy 2019 március óta senki nem tüntetett a Coviddal kapcsolatban és évekig is húzodhat, de pár nap alatt szinte az egész ország felszólalt amint meghozták a pedofília törvényt?

Figyelt kérdés

A két dolog közül egyik sem fontosabb. Ugyanolyan fontos ügyek, mert a magyarokat hülyítik. Csak legyen elterelés (nyilván beszélni kell róla én támogatom őket, hisz én mindenkit is imádok!!!) Ezzel a lépéssel Magyarország 100 évet lépett vissza kb.... Közben már decemberig tolta Orbán a VÁLSÁGHELYZETET. Holott a fél ország be van oltva!?


Mellesleg bakteriális tüdőinfekciót kaptunk a párommal, mert a maszkot kell hordani a munkahelyen és mindenhol.


2021. jún. 17. 23:34
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:

De. Akkor kezdődött, március 15-én rúgtak ki, már akkor sem volt vendég a hotelben.

Csak onnan tudom, hogy életemben először rúgtak ki.

Láttam én 2018 decemberében kínaiakat a WESTENDBEN Budapesten, ahogy kivásárolják a kézfertőtlenítőket! Akkor még nem tudtam miért csinálják!!!

2021. jún. 17. 23:53
 12/28 A kérdező kommentje:

Nyilván nem tudom mennyi oltás lesz még, de 1000%, hogy lesz a mostaniakon kívül. Nem tudom hány hullám lesz, de jelenleg talán 4. 5. zajlik. Igazából nem tartom számon. Már nem otthon élek, mert kis híján éhen haltunk, ilyen is van hidd el! Felőlem alázhatsz, de nem én vagyok itt a téma. Mindenki keresi a megoldásokat. Legalább nem a neten koldulok, bár megértem azokat is akik igen és nagyon sajnálom őket.

Értsd képletesen a 100. oltást és 100. hullámot ahogy írtam! 🙂

2021. jún. 18. 00:06
 13/28 anonim ***** válasza:
62%

Én nem aláztalak...


Csak fals dolgokat írsz.

2021. jún. 18. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:

Nem tudom mi a fals a véleményemben.

Én viszont tiszteletben tartom mindenkiét.

2021. jún. 18. 01:01
 15/28 A kérdező kommentje:

Amúgy #2

Nem veszekedni szeretnék, de csak egy képet vagy linket vagy valami bizonyítékot mutass, hogy ki az aki egészségügyben dolgozik napi 12 órát és folyamatosan rajta van a maszk (amit cserél nyilván) mert elvileg 40 éve így van és ez számodra egy tény.

Egyszerűen kibírhatatlan! Fizikailag képtelenség és egészségtelen véleményem szerint.

Nyilván nem a műtő orvosról beszélek vagy hasonlóakról, de nem gondolom, hogy műt és azonnal megy tovább másik 6 emberhez akiket meg kell műteni és nyilván kell a maszk megállás nélkül.

2021. jún. 18. 01:12
 16/28 anonim ***** válasza:
34%

#15: Feleslegesen teszel fel neki ilyen kerdeseket kerdezo, mert az ilyen emberek altalaban csak fujjak a hulyeseget, amit hallottak valahol anelkul, hogy vegiggondolnak.

A muteteken kivul az egeszsegugyben is csak bizonyos esetekben hord maszkot a szemelyzet, peldaul immunszupprimalt paciensek eseten vagy egyes fogaszati beavatkozasoknal.

Btw a Homo sapiens utobbi evben tortent teljes elhulyulese es a maszkipar beindulasa elott is vegeztek maszkokat erinto tanulmanyokat, melyek eredmenyei korantsem olyan egyertelmuek, meg az egeszsegugy tekinteteben is.Linkelek neked egy review-t, aminek az irodalomjegyzekeben a felhasznalt tanulmanyok is megtalalhatok.

[link]

2021. jún. 18. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
35%
*sem
2021. jún. 18. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
27%

"Nem tudom mi a fals a véleményemben."


Bámészkodóként szólok közbe: kész tényként közlöd a vélenényedet, ami félreértéseken alapul.


"Én viszont tiszteletben tartom mindenkiét."


Amikor olyanokat írsz, hogy "majd egyszer te is felébredsz", akkor azt sugallod, hogy te okosabb vagy itt mindenkinél, de majd egyszer a világ is felnő majd hozzád. Ez nem a vélemények tiszeltelete, sokkal inkább burkolt lenézés és kioktatás.

2021. jún. 18. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
53%

Nagy a bizalmatlanság az emberekben.

Nem tud mindenki/ nem képes mindenki hiteles források után "kutatni"

Ott van el.ba.szva az egész,hogy az országot nem szakemberek,tudósok irányítják,hanem ekkora bohócok,akik egy értelmes mondatot nem tudnak papír nélkül "felmondani"

Meg olyan nevetséges a kormány,hogy járvány idején tök más értelmetlen dolgokkal.foglalkoznak. Az emberek provokálására hagyatkoznak.



Politikusoknak hála,az emberek nem mernek oltatni. Mert a politikusoknak a legnagyobb a pofája. Ahelyett hogy tènyleg igazi nagy koponyák, kutatók állnának akár a kamera elé, és ertelemesen felvilágosítanák az embereket,mekkora nagy sza.rban van most az egész világ.

Nem ilyen Müller Cecília félek, akik egy mondatot sem tudnak halandzsa nélkül elmondani. Müller Cecília konkrétan óvodás szinten adott tájékoztatást, és belassulva. Egyszerűen figyelni nem lehetett rá,annyira lassan beszél.

2021. jún. 18. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:

#18 te csak simán hülye vagy és kész. Ne képzelj ide dolgokat amik nincsenek. 😃


Amúgy meglepő milyen undorító módon szinte mindenki le van pontozva. Persze önálló gondolatok a kérdéssel kapcsolatban nincsenek, amiket le is mernének ide írni!

2021. jún. 19. 03:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!