Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményed arról, hogy...

Mi a véleményed arról, hogy 2019 március óta senki nem tüntetett a Coviddal kapcsolatban és évekig is húzodhat, de pár nap alatt szinte az egész ország felszólalt amint meghozták a pedofília törvényt?

Figyelt kérdés

A két dolog közül egyik sem fontosabb. Ugyanolyan fontos ügyek, mert a magyarokat hülyítik. Csak legyen elterelés (nyilván beszélni kell róla én támogatom őket, hisz én mindenkit is imádok!!!) Ezzel a lépéssel Magyarország 100 évet lépett vissza kb.... Közben már decemberig tolta Orbán a VÁLSÁGHELYZETET. Holott a fél ország be van oltva!?


Mellesleg bakteriális tüdőinfekciót kaptunk a párommal, mert a maszkot kell hordani a munkahelyen és mindenhol.


2021. jún. 17. 23:34
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:

*Jó páran! Tisztelet a kivételnek. Nekik köszönöm.

Igen #18 még neked is, de ha bárki más rólam kezd el megint zagyválni az nem nagyon érdekel, így ismeretlenül. Szerintem én sem bántok senkit.

2021. jún. 19. 03:48
 22/28 anonim ***** válasza:
28%

"#18 te csak simán hülye vagy és kész."


Így tiszteled a más véleményt? Nem sül le a bőr a képedről?

2021. jún. 19. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:
Miért, aki képzelődik arra mit mit kéne mondanom?
2021. jún. 19. 12:47
 24/28 A kérdező kommentje:

Ha engem minősítenek a világon minden jogom meg van hozzá, hogy én is ezt tegyem vele.

Ennyit erről 😇

Vagy talán nekem tilos? Nézzen az ilyen magába, emberek vagyunk!

2021. jún. 19. 12:48
 25/28 anonim ***** válasza:

"Ha engem minősítenek a világon minden jogom meg van hozzá, hogy én is ezt tegyem vele."


És én képzelődöm? :D Mivel is minösítettelek én?


Feltettél egy kérdést, hogy mi a fals a véleményedben. Erre válaszoltam, hogy tényként kijelentesz olyanokat, hogy a nátha vírus nem mutálódik, meg, hogy 1000%, hogy lesz 100. oltás. Ezek feltételezések, amiket te kész tényként írtál le. Ezt nevezte a másik hozzászóló fals állításnak. Ezzel én minősítettelek volna?


Ezen kívül azt mondtad, hogy te mindenki véleményét tiszteletben tartod. Erre jeleztem, hogy amikor olyanokat írsz, hogy "naiv vagy, ha azt gondolod", vagy "majd felébredsz te, és a hozzád hasonlók", az számomra baromi lenézően hat, és kicsit sem érzem úgy, hogy tiszteletben tartanád a véleményem. Sokkal inkább úgy, mintha leereszkedően legyintenél rám.


Ezek közül melyik volt minősítés? Mit képzelegtem én?

2021. jún. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:

Bemásolom, mert nem tudsz olvasni. És hol beszélek rólad? Azt sem tudom melyik vagy.



Idézem #18 ast:

,, Amikor olyanokat írsz, hogy "majd egyszer te is felébredsz", akkor azt sugallod, hogy te okosabb vagy itt mindenkinél, de majd egyszer a világ is felnő majd hozzád. Ez nem a vélemények tiszeltelete, sokkal inkább burkolt lenézés és kioktatás."


Nem sugallok én semmit. Nem vagyok én okosabb senkinél és nem HOZZÁM kell felnőjön a világ. Nem nézek le senkit és nem oktatok ki senkit.


De nyugodtan szólj utolsó, ha ezekben a sorokban nem RÓLAM van szó. Édes Istenem ennyi hülyeségeket össze hordani 🤦‍♀️


Hogy lehet, hogy mindíg mindíg személyeskedés van egy szimpla kérdésnél. Nem a kérdező a téma.

SOHA.

Aki ezt nem érti varrassa magára.

2021. jún. 20. 11:12
 27/28 A kérdező kommentje:

Magasról tojok rá, hogy RÓLAM mi a véleménye bárkinek és, ha kell 100x fogom leírni, mert csak az a vélemény érdekel, ami válasz a kérdésre.

Olyan nehéz ezt felfogni? 200 IQ kell hozzá?

2021. jún. 20. 11:17
 28/28 anonim ***** válasza:

Nem, nem kell hozzá 200 IQ, bármilyen hihetetlen, eddig is felfogtam. :) Amit most kezdek megérteni, hogy hol értettük félre egymást.


A világon semmilyen személyeskedő szándék nem volt bennem. Amit leírtam mindössze egyetlen szándék vezérelte: hogy tudjál róla. Az volt a benyomásom, hogy kezd feszültté válni a beszélgetés, és te nem feltétlenül érted az okát, mivel egyébként nincs benned rossz szándék. Gondoltam, szólok, hogy az ilyen szófordulataid ellentétes hatást váltanak ki a szándékaiddal, és a kérdésedre sem fogsz választ kapni, csak anyázást.


De: semmilyen minősítés, személyeskedés nem volt a mondandómban. Azt mondtam, ha ennyi ideig sütöt a húst száraz lesz, nem azt, hogy szar szakács vagy. Pont ezért nem értettem, miért hülyézel le.

2021. jún. 20. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!