Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Karácsony Gergely olyan...

Karácsony Gergely olyan dugókat csinált Budapestre, hogy ebbe konkrétan emberek fognak tönkremenni?

Figyelt kérdés

Egyszerűen ez elviselhetetlen, naponta reggel és munka után is 1,5 - 1,5 órát ülni a dugóban , teljesen kikészültem és még csak 1 hét telt el, kollégáim is teljesen máshogy viselkednek, látszik, hogy bosszúsak.


Konkrétan már munka végét se várom úgy mint rég mert tudom, hogy csak a 1,5 óra idegeskedés vár rám..


Szerintem ezzel komolyabban foglalkozni kellene mert rengeteg embert érint és lesznek akik végleg összeroppanak emiatt.


Valaki vegye már át a főváros irányítását mert bűn már amit ez az alkalmatlan anyámasszonykatonája csinál!!!


2021. jún. 18. 14:39
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Busszal vigyem a gyerekeket is óvodába meg iskolába szerinted?
2021. jún. 18. 15:24
 12/18 anonim ***** válasza:
25%

Egyszerre lezárni a budai meg a pesti alsó rakpartot is, középen .....

Észlény.... :((((((

2021. jún. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
89%

Politikától függetlenül, túl sok az autó a belvárosban, igenis minél több embernek át kellene ülnie a tömegközlekedésre. Ha tudod, hogy kocsival gáz a helyzet, akkor miért mész mégis kocsival?

Amúgy miért roppanna bárki össze?

2021. jún. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
90%

"Busszal vigyem a gyerekeket is óvodába meg iskolába szerinted?"


Tudtommal a 18 éven aluliakat is felengedik rá, úgyhogy igen.


Ha az iskolás van már legalább 9-10 éves, akkor amúgy is ideje megtanulnia egyedül járnia.

2021. jún. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
13: nem bírná el a tömegközlekedés a mai szinten, ha mindenki átülne BMV-ra....
2021. jún. 18. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
73%

"Karácsony Gergely előtt nem voltak dugók?"


látod, az átlag választópolgár már az előző választási ciklusra sem emlékszik. Vagy egyenesen "régenmindenjobbvót" a válasz.


Nyilván az már nem jut el az agyukig, hogy eddig is katasztrófa volt Budapest belvárosának közlekedése, de valamiért ők mégis úgy emlékeznek, hogy régen minden tökéletesen és flottul ment és élmény volt Budapesten autózni... :D

2021. jún. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

16: ne légy egybites!!!!!


Nyilván nem volt mindnen flott régebben sem! De ahogy már leírtam, ahogy beütött a nyári szünet, azonnal sokkal jobb lett az autózás a városon át.

2021. jún. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 Micimacko67 ***** válasza:
100%
#11, lehet, hogy lemaradtam valamiről...de én úgy tudom, hogy a tanév mar véget ért...
2021. jún. 18. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!