Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hány milliárd forintba fog...

Hány milliárd forintba fog még kerülni a nyugdíjasoknak Gyurcsány Ferenc és Karácsony Gergely ámokfutása?

Figyelt kérdés

2021. jún. 20. 15:55
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
87%

#8:


:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD :D:D


sírok rajtad xD xD ikszdé

2021. jún. 20. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
78%

Szóval ön nyugdíjas. Kérem az egészségi állapotára való tekintettel, ne menjen el szavazni. Maradjon otthon egész 22ben mert a vírus sajnos még akkor is jelen lesz Mo-n. Félre a tréfát.

Te csak egy szemét fideszes vagy, és már a kérdésedben is hazudsz. Nem tudom hogy hogyan lesz bőr az arcodon amikor veszít a fidesz. Rögtön átállsz a mostani ellenzékiekhez?


Én sem kérdezek itt olyat hogy Szaros Lőrinc hány milliómat akarja még lenyúlni? Amúgy ez mondjuk legalább egy jogos kérdés lenne.

2021. jún. 20. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
94%

Az Orbán horda már bebizonyította, hogy a nyugdíjasok nem érdekli őket, az új kormányról meg csak idióta feltételezések vannak egyes leépült körökben...

Normális nyugdíjas soha többé nem szavaz a Fideszre!

2021. jún. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
88%
Nem elég a covid, Orbán hagyta elszabadulni a kergemarhakórt is :-)
2021. jún. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
94%
ha minden nyugdíjas olyan lenne mint a kérdező, elvenném a szavazati jogukat. kérdező, ennyire nem lehetsz hülye
2021. jún. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
80%

15-os

dehogynem!!

a krumplive megvette orban

2021. jún. 21. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
60%
Konkrétan mire is gondolsz, kérdező? Jelenleg a Fidesz van kormányon még, és az ő ámokfutásuk kerül iszonyat sokba, miattuk élünk egyre rosszabbul.
2021. jún. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
55%
5 kg krumli/koponya választás előtt... ennyit bizony elvesztenének. De nyernének sok mást. Talán nem lennének kiéheztetve annyira, hogy erre az öt kiló krumplira sivalkodva, mindent elfeledve eszüket és méltóságukat vesztve vessék rá magukat.
2021. jún. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
26%

18

az ehseg nagyon nagy ur!!

remelem megtapasztalod a sajat borodon te is nyugdijas korodban!!

2021. jún. 24. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
60%

#19 Az éhség nagy úr, ebben egyetértünk. Én meg azt remélem, hogy neked nem kell ezt a Sötét Nagy Urat szolgálnod, és nem kell egy tál lencséért vagy öt kiló krumpliért eladnod a lelkedet és a szavazatodat, hanem tisztes nyugdíjad lesz, amit egy igazán demokratikus kormány biztosít neked. Magamnak is ilyen jövőt szeretnék, ezért támogatom az ellenzéket.

A Fidesz meg éheztet, és a rövid krumplipórázán tart, amit könnyen rángathat. Ha ereszt rajta 5 Kg-ot, máris boldog és hálás vagy. Gratula. Én még nem mentem le erre a szintre, és nem is akarok.

2021. jún. 24. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!