Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hány milliárd forintba fog...

Hány milliárd forintba fog még kerülni a nyugdíjasoknak Gyurcsány Ferenc és Karácsony Gergely ámokfutása?

Figyelt kérdés

2021. jún. 20. 15:55
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

20-as

latom semmit se ertesz!

azok akik kapjak azt -(krumpli,hagyma,stb)-azonak jol jon az mert SENKIKTOL SEMMI MAST NEM KAPNAK SOSEM.............az ellenzektol sem csak ures elpuffogtatott szolamokkat amiktol nem lehet jol lakni!!!

konnyu igy errol beszelned ha nem sirsz ejjelenkent az ehsegtol vagy nem hallod a gyerekeid ehseg sirasat!!

pofazni a legkonnyeb!!

en mar eheztem igy tudom mit beszelek! te nem!!

2021. jún. 25. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Nem #20 vagyok,de ha éhezik, akkor pont nem kellene hülyének lenni... Oké egyszer megszívta... Másodszor is... De ha nem javul a helyzet, akkor változtatni kell. Ha megint megkapja a krumplit, akkor megint elhiszi, hogy minden szuper lesz?

Amúgymeg, el lehet fogadni az a krumplit úgy is, hogy aztán nem a fideszre szavaz...

2021. jún. 25. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
94%
Kérdező, eddig mennyit kaptál a Fidesztől, vagy az államtól, esetleg valamilyen hozzájuk köthető alapítványtól, cégtől az ilyen kérdésekért?
2021. jún. 29. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!