Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem képesek a baloldalia...

Miért nem képesek a baloldaliak elfogadni, hogy valakinek teljesen megfelel a jelenlegi kormány és nem a krumpli miatt?

Figyelt kérdés

2021. jún. 22. 16:14
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/83 anonim ***** válasza:
6%

#11 "Mert van eszük."

A ballibeknek? Igen, van eszük.

Csak nem túl sok, hiszen még most is arra szavaznak aki saját maga vallotta be hogy hazudott nekik reggel, éjjel meg este.

2021. jún. 22. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/83 anonim ***** válasza:
94%

"Csak nem túl sok, hiszen még most is arra szavaznak aki saját maga vallotta be hogy hazudott nekik reggel, éjjel meg este."


Mennyivel érzed okosabbnak magadat, miután ugyanúgy egy hazug tolvajra szavazol, csak annyi különbséggel, hogy róla nincs hangfelvétel?

2021. jún. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/83 anonim ***** válasza:
6%

Te TUDOD hogy a képedbe hazudott és mégis szavazol rá. Én meg hiszem, hogy NEM hazudik nekem. hinni is fogok benne amíg nem lesz az ellenkezőjére bizonyíték - és nincsen, csak te állítod.

Veled szemben én onnantól nem szavaznék rá ha tudnám, hogy hazudik. Szóval ki is itt az okos? Te csak okoskodsz, mert igen szar lehet beismerni hogy képes vagy hagyni hogy újra meg újra átverjenek ugyanazok.

2021. jún. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/83 anonim ***** válasza:
82%

Még hány év lopás, hazugság, mellébeszélés kell ahhoz kérdező, hogy kinyisd a szemed? Vagy neked az is jó, hogy európa szennye vagyunk, hogy apád, s anyád szintjén putrilakó senki maradsz? Értem én, hogy te azt gondolod, jól élsz, de akkor is lyukasseggű tróger vagy, aki nem beszél nyelvet, nem utazik a világban, nem látott tisztes megélhetést, nem fogta fel, milyen az az össztársadalmi jólét.

Értem én, hogy te leszarod, hogy nincsenek jogaid, hogy nincsen egyenlőség, nagy ívben tojsz rá, hogy élhetnél minőségi életet.

Szar ember maradtál. Veled nem szép szóval beszélgetni kell te faszparaszt, hanem azt kell rádd mondanunk a rendszer kitarrtott utolsó kurvája vagy.

Egyébként megérdemled, hogy még a balkáninál is nagyobb mocsokban és nyomorban élj. És a gyerekeid is megérdemlik, hgy kb annyi ésszel hülyék maradjanak, amennyi neked, s a szüleidnek adatott meg.

Ez van.

2021. jún. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/83 anonim ***** válasza:
85%
20: nem az a baj, hogy dolgozni kell. A reakciód alapján egyértelmű, hogy olyan jószág vagy, akinek fogalma sincs, hogy jószág, csak ezért írhattál ilyen totálisan értelmetlen dolgot, aminek semmi köze ahhoz, amit írtam.
2021. jún. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/83 anonim ***** válasza:
85%

"Te TUDOD hogy a képedbe hazudott és mégis szavazol rá."


Sose szavaztam a DK-ra, de az ellenzéki összefogásra fogok. Ha szerinted ugyanaz, akkor eszedbe juttatnám, hogy a fidesz nyíltan komcsi pártnak könyvelte el anno a kisgazdákat, aztán összeálltak velük.


"Veled szemben én onnantól nem szavaznék rá ha tudnám, hogy hazudik."


Tessék, Orbán Viktor 200 hazugsága:

[link]


"Én meg hiszem"


Engem akarsz beállítani hülyének, miközben te vagy az, aki hitre alapozza a politikai álláspontját?

2021. jún. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/83 anonim ***** válasza:
69%

"Mennyivel érzed okosabbnak magadat, miután ugyanúgy egy hazug tolvajra szavazol, csak annyi különbséggel, hogy róla nincs hangfelvétel?"


Tehát ha nyer az ellenzék, mi leszünk az első ország a világon ahol a politikai életben megszünik a lopás? Agymosás 2.0...

2021. jún. 22. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/83 anonim ***** válasza:
2%

#26 "Sose szavaztam a DK-ra, de az ellenzéki összefogásra fogok. "

Aha, persze. Ez pont olyan mintha azt mondanád, sosem eszel húst, de most ezt a menüt meg fogom enni - nem baj hogy benne van a hús IS. Maradjunk annyiban hogy nem szavaztál a dk-ra, mert szerinted ehetetlen sz@r, de most, hogy összedobálták egybe egy mosléknak, most bekajálod.

"eszedbe juttatnám, hogy a fidesz nyíltan komcsi pártnak könyvelte el anno a kisgazdákat, aztán összeálltak velük."

Mikor tettek ilyet? Mert a rendszerváltás előtt közösen indították a négyigenes népszavazást, az fkgp NEM lett kormánypárt az mszp mellett, mint az szdsz. Ráadásul nagyon nem ugyanaz koalícióra lépni egy olyan párttal, amelyiket a választók már bejuttatták a parlamentbe, mint összeállni vele azért, hogy bejussanak a parlamentbe.

Attól hogy beraksz egy cikket ami eleve hazugság, attól nem Orbán lesz hazug - csak te mutatod meg hogy mennyire be tudtak etetni a hazugságaikkal azok, akikről te magad is tudod hogy hazudtak neked reggel, éjjel meg este.

Nem akarlak hülyének beállítani. Azt, hogy konkrétan hülye vagy azt te mutattad meg saját magadról azzal amiket leírtál.

2021. jún. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/83 anonim ***** válasza:
87%
én nekem nem felel meg ez a kormány én az ellenzéki összefogásra szavazok
2021. jún. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/83 anonim ***** válasza:
26%
Nekem megfelel ez a kormány, tehát rájuk szavazok. Aki lepontoz, az náci, és homokos.
2021. jún. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!