Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem képesek a baloldalia...

Miért nem képesek a baloldaliak elfogadni, hogy valakinek teljesen megfelel a jelenlegi kormány és nem a krumpli miatt?

Figyelt kérdés

2021. jún. 22. 16:14
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/83 anonim ***** válasza:
0%
#73 az imf hitel egy részének fedezése tényleg olcsó volt A PÁRT-nak, hiszen egyszerűen elloptak 3000 milliárdot a lakosságtól (mnyp vagyon), és abból törlesztettek az imf-nek... dejó!
2021. jún. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/83 anonim ***** válasza:
60%

"#79 Te tetted be a címet miért én keressem meg mit akartál vele?"


Remélem tudod, hogy az egész azzal kezdődött, hogy áttoltad az alátámasztás felelősségét? De ha ilyen magas szinten űzöd a vitakultúrát, akkor az alábbi kijelentésed után kérhetnék egy forrást? :


"De NEM volt olcsóbb annál [az IMF hitelnél], amivel az Orbán kormány később kiváltotta."


"Az IMF hitel pedig nem 2,5%-os volt, hanem a legalacsonyabb kamatú része is 2,71%, átlagosan pedig kb. 5%-os volt."


A legalacsonyabb kamatú része az IMF-nek nem 2,71%, hanem 1,09%. Az más kérdés, hogy ezt a kedvezményes sávot jócskán túlléptük, csak gondoltam megemlítem.

2021. jún. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/83 anonim ***** válasza:
50%

#82 Nem állítottam semmit a levegőbe. Ott van a 73-as kommentemben direkt bemásolva a magyar narancs cikkéből. ŐK állították hogy a hitel 5-6% közötti kamatozású volt amit 2008-ban Bajnaiék felvettek.

Ahogyan ugyanitt szerepel az is, hogy a legalacsonyabb kamatra az első lehívott részlet első felét adták, 2,71%-ra, a következő negyedet már 3,70%, utána meg 4,70% kamattal.

Ott van, bemásolva, linkkel együtt.

ÉN veled szemben eleve olyan adatokat tettem be amiket el is tudsz olvasni, meg is tudsz nézni. Ehhez képest te betettél olyat amiben nincsen semmi és még te magad is leírtad hogy HA utána néztem volna még további dolgoknak AKKOR találhattam volna bármit.

Mi lenne ha nem másba kötnél bele hanem elolvasnád azt amire reagálsz?

2021. jún. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!