Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » 2021-ben mi a baj a melegekkel...

2021-ben mi a baj a melegekkel, most őszintén?

Figyelt kérdés

Ez egy ilyen gyerekcsináló fétis a fidesznél, mert különben elvész a haza, ha nem szülnek eleget? Ennek a melegek az oka, mert miattuk fogy a magyarság?

Nem értem, mi a baj azzal, ha két ember (ebben az esetben azonos neműek) szeretik egymást, a szeretet és a boldogság a legfontosabb dolgok a világon.



2021. jún. 24. 00:36
1 2 3 4 5
 31/50 anonim ***** válasza:
71%
28 És mégis, hogy akarsz párhuzamot vonni egy LMBT ember között és egy vak ember vagy Down-szindrómás között? Ezzel azt ismered el, hogy a melegség egy betegség, mint a vakság vagy Down-szindróma, ami nincs igy. Szerintem azt senki sem tiltja, hogy vakemberekről beszéljenek az iskolákban.
2021. jún. 25. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 anonim ***** válasza:
14%

#31 Pedig a homoszexualitás valóban betegség. Minden élőlénynek legalább két alapvető ösztöne van: önfenntartás és fajfenntartás. A homoszexualitás az egyiket lehetetlenné teszi, tehát betegség.

Attól, hogy vak emberekről beszélnek az iskolában, nem lesz senki vak. Attól, hogy b_zikról beszélnek, már nem biztos, hogy nem lesz senki b_zi. Ha azzal tömnék a diákok fejét, hogy vaknak lenni jó, az viszont már veszélyes lenne, mert némelyik gyerek kiszúrná a saját szemét. Ugyanígy veszélyes az is, hogy azt mondják nekik, hogy b_zinak lenni jó.

2021. jún. 25. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/50 anonim ***** válasza:
77%
32 Pont azt nyomatja orvérzésig, az LMBT propaganda, hogy a melegség nem betegség az is egy szexuális irányultság, akkor most hogy is van ez? Kérlek linkelj egy tanulmányt, ami szerint a homoszexualitás betegség, spoiler nem fogsz tudni, ellenben rengeteg tudós véleményét, akik szerint nem betegég.
2021. jún. 25. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/50 anonim ***** válasza:
85%
34 Én úgy tudom, minden olyan állapot a betegség, amely károsító hatással bír az emberi szervezetre, pszichére, a homoszexualitás nem ilyen. Ismételten kérlek küldj egy tanulmányt, amely azt állítja, hogy a homoszexualitás betegség, felőlem küldhetsz nem ,,liberálmarxista" országból is tanulmányt, akár Oroszországból, Kínából, akár Észak-Koreából is ha tudományos logikusággal vezeti le az állitást, nagyon kíváncsi lennék rá, hiszen feltételezem, hogy értelmes ember vagy és nem a saját érzelmeid alapján alítasz dolgokat, hanem konkrét bizonyítékod is van... :)
2021. jún. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/50 anonim ***** válasza:
67%
35 Nahát micsoda mérnöki precizitással megfogalmazott érvek, pont azt kaptam, amit vártam... :)
2021. jún. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 anonim ***** válasza:
20%

Semmi baj nincsen a melegekkel, csak a fidesz nem bírja őket.

Egyre gyakrabban jönnek az ostobák törvények, amit ez a törpe, kövér Orbán meg álmod és közben meg a fél világ rajtunk röhög.

Én már nem lepődők meg, itt ebben az országban semmin.

-----

Koronavírusos meleg migránsok majd segbe basszák a fideszt..

Kicsit durván fogalmaztam meg, de ez lenne az igazságos,.

2021. jún. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/50 anonim ***** válasza:
0%
#36 Eszerint a definíció szerint nem betegség a pedofília, de még az impotencia vagy a meddőség sem. Mégis betegségként vannak nyilvántartva, és mindegyik gátolja a fajfenntartást.
2021. jún. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/50 anonim ***** válasza:
75%

39 Nagyon elvagy keveredve ezzel a fajfentartásosdival, azzal ugye tisztában vagy, hogy fizikailag képes egy meleg ember fajt fentartani? Tehát, ha a spermáját beültetjük egy nőstény egyedbe valószínűleg működni fog a dolog.

És igen, még mindig várom a tanulmányt, ami bizonyítja, hogy a melegség betegség, nem fogod elterelni a figyelmem róla. :)

A pedofília szerinted nincs károsító hatással az emberi pszichére? Az impotencia károsító hatással van a szervezetre, a meddőség is.

Ember csak ismerd el, hogy érzelmek alapján állítasz dolgokat, mindenféle tudományos alap nélkül mert már szekunder szégyenérzetem van... :D

2021. jún. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/50 anonim ***** válasza:
36%

Egy b_zi nem képes fajt fenntartani fizikailag sem, mert fel sem áll neki egy nőre. Sajnos az a rohadt homofób természet úgy intézte, hogy csak két különböző nemű embernek lehet gyerek. Persze a mesterséges megtermékenyítés segíthet, de ahogy a neve is mutatja, ez mesterséges.

A pedofília nincs hatással a pedofil ember pszichéjére, az impotencia és a meddőség nem károsítja a szervezetet. Ezek önmagukban károsodások, vagy legalábbis rendellenességek, de egyéb bajt nem okoznak, legalábbis a beteg számára.

Én logikusan, érvek mentén állítok vagy cáfolok dolgokat, nem érzelmek mentén, ahogy pl. te, vagy a liberálmarxista véleménydiktátorok.

2021. jún. 26. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/50 anonim ***** válasza:
72%
39 No komment. :)
2021. jún. 26. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!