Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Aki szerint Németh Szilárd...

Aki szerint Németh Szilárd nem értelmes politikus, az mivel nem ért egyet, ami elhangzott tőle a tegnapi Bayer show-ban?

Figyelt kérdés
[link]
2021. jún. 28. 18:38
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
59%
Minek fárasszam magam? Megnyitok egy random KESMA orgánumot pontosan ugyanaz lesz benne, ha megnyitok egy másikat detto. Rezsiogre se a saját véleményét mondja, hanem a központilag meghatározott propagandát. Ahogy fentebb írta más, még a témát is lehet tudni (sorosmigránsgyurcsány etc).
2021. jún. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Hát úgy látom, igazán nehezére esik mindenkinek megnyitni a linket és egy kicsit olvasni a sorok között, az már igazán nem elvárás, hogy belenézzél a videóba. De akkor legközelebb én se olvassak el vagy nézzek meg mondjuk egy Szabó Tímeás vagy Fegyőrös beszélgetést, mert úgyis csak a melegjogokról, a zorbáni diktatúráról vagy a jogállamiság hiányáról szól?
2021. jún. 28. 19:40
 13/16 anonim ***** válasza:
57%

Hogy te mire pazarlod az idődet az teljes mértékben a te dolgod.

Ha beveszi a gyomrod bármelyik f*szságot is nézd mindet.


Én semelyiket nem nézem.Se balt,se jobbot,se hideget,se meleget,se mindent elfogatót,se senkit nem elfogadót,senkit az égadta világon.Minek kéne?

Ez is csak egy műsör.Színjáték az embereknek.Előadás egy komolynak tűnő,előre megírt vagy épp spontán hülyeségekről traktáló butítás.

Ameddig csorgatod a nyálad bután a Tv és videók előtt ők jót iszogatnak valamelyik privát kiülős helységben.

Mert te töröd a fejed újra és újra azokon a dolgokon amiről beszélnek,üvöltöd a saját igazad a senkit sem meghallgató csak lejátszó TV-nek,hogy szerinted kinek van igaza és miért hülye a másik,elfoglalod magad a műsorral amiért ő még támogatáson (egyetértő tábor gyűjtésen) kívül még pénzt is kap.


Taps-taps.

Aztán jössz ide kibeszélni pár ugyan olyannal mint te.Bár most ez esetben nem volt egy se aki ezt a műsort nézte.

2021. jún. 29. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Csak én néztem egyedül az egész országban? Na ne mondd.


De ha te nem nézted akkor hogyan mondasz róla véleményt? Legfőképp minek szidod?

2021. jún. 29. 08:11
 15/16 anonim ***** válasza:
Leírtam neked,hogy hogyan és mi alapján mondok róla véleményt.Olvasd el,ülj felette még egy kicsit.Nehéz ez a szövegértés.
2021. jún. 29. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
57%

Németh Szilárd egy ostoba bunkó, igazi türhő. Értelmes mondat még nem igen hagyta el a száját, a gasztronómiánál kellene maradnia és akkor nem járatná le állandóan magát. Egyszerűen vállalhatatlan az egész személye, de ha te tudsz vele azonosulni, az rólad mond el sokat. Bayer Zsolttal egy kicsit is intelligens embernek úgyszintén lehetetlen azonosulni, az legalacsonyabb iskolázottságú emberek között népszerű maximum.

Nem nyitom meg a linket, szeretném ha megmaradnának még egy darabig az agysejtjeim.

2021. szept. 13. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!