Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán Viktor mikor fog végre...

Orbán Viktor mikor fog végre intézkedni és korrigálni a korábbi balsikerű döntéseit Sinopharmmal és Szputnyikkal oltottakkal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Hogy az egészségüket megvédje, és utazhassanak is szabadon.

2021. jún. 30. 22:05
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
70%
Én úgy gondolom, hogy az Uniónak lenne ideje intézkedni és elfogadni pl a Sputnyikon, amin több, mint 3 hónapja ülnek. A uniós Pfizert és Astrát sikerült 3 hét alatt engedélyeztetni.
2021. jún. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
71%
Akit Sputnyikkal oltottak be, annyi antianyag van a szervezetében, mint más nyugati vakcinával beoltottnak és erről még hitelesített tesztje is van, azt mégis milyen alapon diszkriminálja az EU? Nem tudom Orbánt elítélni ebben a kérdésben.
2021. jún. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
78%

Én örülök hogy sputnikot kaptam. Csak azt sajnálom hogy a delta variáns elleni emlékeztető oltásból nem fognak behozni.

Miért nincs a sputnik engedélyezve az EU-ban ? Politika. Az EU szokás szerint kötözködik, az oroszok meg szarnak rá.

A múltkor olvastam hogy az a Szputnyik V-t eddig 67 országban hagyták jóvá​, amelyek összlakossága több mint 3,4 milliárd ember.

Annyira nem kell nekik az EU piac.

2021. jún. 30. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
67%
Legyetek boldogok gyermekeim
2021. jún. 30. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
100%
Megszenvedtem az Astrazenecát mindkétszer,de most már nem bánom.
2021. jún. 30. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
17%
Az oltásnak nem az a célja, hogy össze-vissza utazgassanak az emberek, inkább mindenki maradjon csak a hátsóján, amíg tombol a járvány. A magyar nyers adatok és a járvány magyarországi lecsengése alapján láthatjuk, hogy minden vakcina hatásos. Az öregeknél és az indiai mutáns esetében mindegyik vakcina kevésbé hatásos, mint normál esetben, ez ellen sajnos nincs mit tenni. Amúgy az első adatok alapján a Szputnyik 90/%osan jó az indiai mutáns ellen, az Astra csak 66%-ban. Szóval nem lehet azt mondani, hogy a nyugati feltétlenül jobb. És az idő múlásával mindegyik hatásossága csökken, szóval jó eséllyel lesz még oltási kampány Magyarországon, egyelőre több ezres mintákon folyik a tesztelés. Most nem kapkodni, alig van új megbetegedés Magyarországon. A legjobb megelőzés jelenleg az, ha senki nem megy külföldre.
2021. júl. 1. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 Fsms ***** válasza:
97%
Soha. Hibáját a nagy vezír nem fogja elismerni.
2021. júl. 1. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
22%
Max a 60 év fölötti Sinopharmosok esetén van értelme az újraoltásnak, a fiataloknál a kínai is jól működik, a Szputnyik meg az időseknél is. Utazni meg ezekkel is lehet pár országot leszámítva. Idén már 3 országban jártam Sinopharmmal és 1-2-be még fogok is menni
2021. júl. 1. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 A kérdező kommentje:

2021.06.30. 22:21-kor válasz: "Ponthogy a kínaiból fog külföldre ajándékozni."


Nos, nagyon nagyon nagyon nagy a baj, ha már a saját propagandanews-nak sem hisznek a buta FIDESZesek:

[link]

2021. júl. 1. 20:03
 20/40 anonim ***** válasza:

Nagyon nagy a baj, hogy a fogyi ellenzékiek már szöveget értelmezni és tájékozódni sem képesek.

A Csehországnak adott Pfizer vakcinákat KÖLCSÖNBE adjuk.

Boszniának és Montenegronak 200-200ezer Sinopharmot ajándékozunk:

[link]

2021. júl. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!