Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán Viktor mikor fog végre...

Orbán Viktor mikor fog végre intézkedni és korrigálni a korábbi balsikerű döntéseit Sinopharmmal és Szputnyikkal oltottakkal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Hogy az egészségüket megvédje, és utazhassanak is szabadon.

2021. jún. 30. 22:05
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
52%
És azt hallottátok, hogy a határontúliak (főleg kárpátaljaiak) átjöhetnek és nemcsak a kettős állampolgárok, mindenki oltást kap????
2021. júl. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 A kérdező kommentje:
és az ukrán állampolgárok Szputnyikot fognak választani?
2021. júl. 1. 21:50
 23/40 anonim ***** válasza:
100%
Kinait kapnak, ugyanis rájuk romlik az egész nagy mennyiség.
2021. júl. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
21%
Van kínai. A sputnik elfogyott astra nem is volt.
2021. júl. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
Astrát a háziorvosok adták be, de mind a kettőt.
2021. júl. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
0%

Nem tudom, mi a problémád a Sputnik-V oltóanyaggal. Speciel, letojom, hogy hol ismerik el, ill. hol nem, - mert eszem ágába sincs külföldre menni, problémát pedig nem okozott számomra, mint mellékhatás, - piszkálni pedig nem piszkál senki azért, mert nem vagyok beoltva. Nekem az utóbbi volt lényeges, - mert a munkahelyem csesztetett ezzel, még ha nem is "direkt módon". Éreztették velem, lehet, hogy egy szép napon nem engednek be a kapun... És - mivel "a foglalkozás elérte célját", - tojok arra, hogy ki, mit ismer el.

Túléltem!

2021. júl. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
19%

A Szputnyikkal nincs baj, inkább az EMA-t meg a WHO-t kérdezd, hogy több mint 50 ország tapasztalatai és több mérvadó tudományos publikáció ellenére miért nem engedélyezik.

A Sinopharm más kérdés, az egyértelműen hiba volt.

2021. júl. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
13%

"A Sinopharm más kérdés, az egyértelműen hiba volt."


Miért volt hiba? Nem tartom fairnak azt, hogy csak a Sinopharmot próbálja aláásni mindenki, holott Pfizerrel oltottak között is vannak olyanok, akiknél semmiféle védettség nem alakult ki. Csak ugye azt nem trendi lobogtatni.

2021. júl. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
100%
28-as: a béna propagandatáblázaton túl tudsz erre forrást mutatni?
2021. júl. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
25%
Semmi baj a Sinopharmmal. Nem kellett volna 60 év fölött adni, ennyi. Fiataloknál jól működik. A gyártó se ajánlotta 60 fölött
2021. júl. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!