Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Valójában azért zavarják...

Valójában azért zavarják egyeseket a járványügyi korlátozások, mert nem tudják teljesíteni az életcéljukat, vagyis a bolygó szétbarmolását a saját örömükre?

Figyelt kérdés
2021. júl. 4. 11:02
1 2 3 4
 11/39 A kérdező kommentje:

#9

Nem lep meg a válaszod, már évek óta hallgatom, hogy a környezetvédelemmel az emberek csak kompenzálni akarnak.

A ti gondolkodásotok kb. így néz ki:


Aki tömegközlekedéssel jár, az csóró és nincs pénze autóra.

Aki csak kétnaponta fürdik, annak még vízre sincs pénze, és még büdös is.

Aki pedig otthon 18 fokig fűti fel a lakását, az meg még álszent is, mert egy csomó gázt elhasznál, ahelyett hogy 5 fokos lakásban ülne.

2021. júl. 4. 12:29
 12/39 A kérdező kommentje:
Ja, és a Nagykörúti biciklisávokat is csak azok használják, akik nem tudtak jogosítványt szerezni és kompenzálni akarnak. Oda nem merészkedik biciklis, aki szimplán csak biciklivel akar munkába járni.
2021. júl. 4. 12:31
 13/39 anonim ***** válasza:
30%
Azzal eleve nem érdemes vitatkozni, akinek az egyik fő érve az "irigy kártya". Vitára érdemtelen húsmassza, sejtburjánzás csak. Szóval szerintem hagyjad kérdező.
2021. júl. 4. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 A kérdező kommentje:
Igazad van, nem kéne velük vitatkozni, de mivel ők alkotják az ország lakosságának kb. 50 százalékát, ezért rájuk is szükség van a bolygó megmentéséhez.
2021. júl. 4. 12:40
 15/39 anonim ***** válasza:
81%
Én megfordítanám a kérdést, azok az emberek, akik fröcsögő szájjal éltetik a korlátozásokat, sőt ha rajtuk múlna még a járvány után is fenntartanák, akik az utazásokat erősen korátoznák vagy beszüntetnék, a kikapcsolódást a 4 fal közé szorítaná és minden bulit koncertet szórakozást beszüntetne, azoknak vajon milyen életük lehet? :D xD mert nekem az jön le, hogy ezeknek az embereknek nincs életük se barátaik a melóból egyenesen haza mennek majd másnap otthonról melóba megy ill. néha kiruccan boltozni egyet...nem sikerült semmit elérniük az életben a 4 fal között rohadnak és örülnek, hogy most mások is úgy élnek, mint ők.....elég gáz mentalitás de ez mentális betegség szerintem, ezt kezeltetni kell ;)
2021. júl. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 A kérdező kommentje:

#15


Megfordíthatod a kérdést, csak éppen semmi jelentősége, hogy nekünk milyen életünk van.


A környezetvédelem egy mindenkitől elvárt dolog és mindenkitől ugyanolyan mértékben van elvárva. Vagyis neked nem áll jogodban 5 percenként új műanyag poharat elhasználnod a sör vedeléséhez, csak azért mert nekem silány életem van.

2021. júl. 4. 12:57
 17/39 A kérdező kommentje:
(Ezzel nem állítom, hogy silány életem van. Csupán rámutattam, hogy még ha silány életem is lenne, akkor se lenne igazad.)
2021. júl. 4. 12:59
 18/39 anonim ***** válasza:
84%

14


Magát a bolygót nem kell megmenteni.Hiszen azt az emberiség a rendelkezésére álló eszközökkel nem tudná megsemmisíteni.

Amit tönkre tehetünk az a jelenlegi élővilág a saját fennmaradásunkhoz szükséges környezeti feltételek.Ha kitörne mondjuk egy atomháború a Föld a saját életidejéhez mérten,akkor is pillanatok alatt helyrejönne.Csak esetleg már nélkülünk folytatódna tovább a története..

2021. júl. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 A kérdező kommentje:

#18

A bolygó megmentése alatt nyilván a rajta lévő ártatlan élőlények megmentését kell érteni.

2021. júl. 4. 13:27
 20/39 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező, így van addig semmi köze senkinek a másik életéhez, amíg nem akarja az egyik a saját életét rá erőltetni a másikra, és per pill jó pár ember részéről ez történik...és nem a környezet védésrőp beszélek, hanem a korlátozásokról, amit sok agynélküli már azt hirdeti hogy 4 fal közt mindent.... erről beszélek. Nem a műanyagokról meg a környezet kímélésről, habár ott is van fentartásom egy pl. a boltban a papír zacsi 130 ft míg a műanyag 50 ft....az ember hogy legyen így környezetkímélő, ha a ebben is a profit az első???
2021. júl. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!