Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Valójában azért zavarják...

Valójában azért zavarják egyeseket a járványügyi korlátozások, mert nem tudják teljesíteni az életcéljukat, vagyis a bolygó szétbarmolását a saját örömükre?

Figyelt kérdés
2021. júl. 4. 11:02
1 2 3 4
 21/39 A kérdező kommentje:

#20

Ha nincs semmi közöd más életéhez, akkor miért akarod tönkretenni másnak a jövőjét?

2021. júl. 4. 13:31
 22/39 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező elolvastad egyáltalán, hogy mire írtam, hogy ne erőltessétek az életeteket másokra? :)
2021. júl. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 A kérdező kommentje:
Elolvastam, nem volt semmi értelme.
2021. júl. 4. 13:40
 24/39 anonim ***** válasza:
100%
Hát, akkor gyakorolgasd még az értő olvasást, pls addig is a baromságaitokat a 4 fal közt terjesszétek, és ne a neten jó? :) az elcseszett életeteket ne akarjátok másokra erőltetni, hogy úgy éljen mindenki, mint ti..remélem ez az egyszerű üzi átment remélem ;)
2021. júl. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, mit küzdesz itt. Ha nem kívánsz a civilizációban élni, nyugodtan megteheted, pl kiköltözhetsz a Montanai vadonba egy erdei kunyhóba, mint az Unabomber. Csak robbantgatni ne kezdj el.
2021. júl. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 A kérdező kommentje:

#25

Mert a vadonban nem érne utol az általatok okozott globális felmelegedés?


Mellesleg nem tűnt fel számodra, hogy a Föld összes vadonját kisajátította valamelyik állam, és a legtöbbjük tiltja a vadonban élést?

2021. júl. 4. 14:14
 27/39 A kérdező kommentje:

#24

Te akarsz itt egyedül másra erőltetni valamit. Én csupán a civilizáltságot várom el tőletek, ami arról szólna, hogy nem szarunk az egyébként is rossz sorba élő szaharai emberek nyakába mégegyet csak azért, mert szórakozni akarunk a fesztiválokon.

2021. júl. 4. 14:17
 28/39 anonim ***** válasza:
100%

#26

1. Montanában hideg van, így ha melegdene is picit a világ, ott nem fog belehalni.

2. Montana pont nem tiltja. És azok az országok, ahol nagy vadonterületek maradtak általában nem tiltják vagy nem tudják megakadályozni hogy ott élj.

2021. júl. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 A kérdező kommentje:

#28

Akkor utolsó kérdésem:

Kettőnk közül miért nekem kell távoznom, és miért nem nektek, akik többet igényelnek a közös erőforrásokból, mint amennyi jár nekik?

2021. júl. 4. 14:19
 30/39 anonim ***** válasza:
100%

#29 mert te utálod a civilizációt. Én jól megvagyok az én életemmel.

És azért hoztam ezt a példát, mert az Unabomber is hasonlóan kezdte, hasonló problémái voltak a világgal (na jó neki még más baja is volt a világgal). És ő is a Montanai vadonba költözött.

2021. júl. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!