Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Valójában azért zavarják...

Valójában azért zavarják egyeseket a járványügyi korlátozások, mert nem tudják teljesíteni az életcéljukat, vagyis a bolygó szétbarmolását a saját örömükre?

Figyelt kérdés
2021. júl. 4. 11:02
1 2 3 4
 31/39 A kérdező kommentje:

#30

Nem csak én utálom. Azok a szaharai emberek is utálják akiknek az életét tönkreteszed.

2021. júl. 4. 14:31
 32/39 A kérdező kommentje:

#30

Olyan társadalmat szeretnél, ahol mindenki szabadon garázdálkodhat, és akinek ez nem felel meg, az menjen külföldre?

2021. júl. 4. 14:37
 33/39 anonim ***** válasza:
72%
Ember te örült vagy próbálj már rá adni egy maszkót egy álatra amit le tud venni szerinted medig marad rajta.8 órát viseljem mert meg haltak 30000.Enni még azért ehetek mert itt sok a kövér ember is én meg nem vagyok az.De statisztika nem jó és emiat éheznem kel.Ilyen világ felé haladónk.
2021. júl. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, háát ha a szaharai embereket arra kényszerítenétek, ahogy ti éltek, hamar felkoncolnának titeket :) szóval, nem, őket pont nem nem azt az életvitelt élik, mint ti. :) Én olyan társadalmat szeretnék, hogy az egyén tartsa tiszteletben a másik életvitelét...., akkor is ha a másiknak nem tetszik, és ne kezdjenek el egyesek a magas lóról kioktatva meg parancsolgatva megmondani a többinek, hogy ha nem úgy élsz, mint én vagy mi ,akkor tömeggyilkos vagy...mert ugye ez ment tavaly, akinek nem tetszett a 4 fal közötti élet és szóvá merte tenni, azt rögtön pöffeszkedve oda kiabálták, hogy tömeggyilkos...
2021. júl. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 A kérdező kommentje:

#34

Aha, szóval viseljem el szó nélkül, hogy tönkreteszitek a bolygót, mert én vagyok a csúnya, ha ezt szóvá teszem.


Értem én, hogy ti ilyen világban lennétek érdekeltek, ahol kedvetekre bűnözhettek a saját egoista céljaitok érdekében, de én mindent meg fogok tenni, hogy ez nektek ne sikerüljön.

2021. júl. 4. 15:52
 36/39 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, ácsi nem nem, az más tiszta, hogy figyelmeztetsz ,hogy kéne élni, mi lesz a következmény..stb ezzel szerintem nincs semmi baj, a gond azzal van, amit tavaly tavasszal és ősszel műveltetek, hogy erőszakosan agresszívan akartátok az életviteleteket rá erőszakolni másokra, az emberek többségének ebből lett elege, és full jogosan. Le tömeggyilkosoztátok, le oltáselleneztetek mindenkit, aki nem úgy gondolkozott, mint ti és nem akart a meló és otthon a 4 fal között rohadni egész évben, ami nektek full természetes.


Én is mindent meg fogok tenni itt a neten, hogy ha olyat olvasok tőletek, hogy erőszakosan rá akarjátok erőltetni az életmódotokat másokra, helyére fogok pofozni minden egyes agresszív korlátozó mániás embert. :)

2021. júl. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:

Amúgy a Szaharában évezredek óta sivatag és elviselhetetlen meleg van. Az ott élő Beduinok meg Berberek meg évszázadokkal ezelőtt mentek oda, és gyakorlatilag már úgy vannak ott, hogy sivatagba vándoroltak be.

Ehhez képest nem oszt, nem szoroz az, hogy az akkorihoz képest 3-4 fokkal melegebb van mint ezer éve. Szóval az ő életüket rontani kB nem lehet.

2021. júl. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 A kérdező kommentje:

#36

Mert mégis hogy kéne veletek viselkedni, ha a szép szó láthatólag nem használ?

2021. júl. 4. 18:17
 39/39 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Te eszel húst?
2021. júl. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!