Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ellenzéki szavazók is elfogadj...

Ellenzéki szavazók is elfogadják majd az SZJA visszatérítést?

Figyelt kérdés
Ugyebár folyamatosan megy a köpködés, hogy a Fidesz semmit nem ad, de rendszeresen látom, hogy akik habzó szájjal szídják a Fideszt azok minden Fidesz általi jó intézkedést kihasználnak, majd elmennek és leszavaznak a DK-ra akik anno csak sanyargatni tudták a népet, pénz helyett megszorítást kaptunk csak, most hogy is van ez?
2021. júl. 4. 20:57
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
80%
Ha TÖBB az adónemek száma, akkor az hogyan tudja kiváltani a korábbi KEVESEBB adónemet? Értem én, hogy közgazdasági géniusz vagy, de ezt mégis miből számoltad ki?
2021. júl. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
94%

"Sorold a 20 fajta adót ami keseríti az életed, azokat hagyd ki amik kiváltottak egy korábbi több adónemet és így kvázi adócsökkentés lett."


Ez hazugság :)


[link]

2021. júl. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
79%
Semmit nem kapok a Fidesztől, amit az előző csapattól nem kaptam.
2021. júl. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 nemaRendőrség ***** válasza:
17%

Munkatársam rendszeresen köpködi a fideszt, de a pénzt elfogadja.

Azt mondta a főnök akkor lenne ember ha azt csinálná mint a 90 éves nagymamája, aki szintén utálja Orbánt, kapott ajándékba valami pénzt, de nem fogadta el.

Erre csak hebegett habogott

2021. júl. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
44%

# 9:


Ezt a listát azért szeretem, mert utána fel tudok tenni legalább 10 kérdést, hogy tényleg igaz-e és ha győz az ellenzék el lesz-e törölve például, hogy maximum havi 5000 forint lehet a cafeteria, majd utána kiderül, hogy az sosem arra a cafeteriára vonatkozott.

2021. júl. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
86%

Kérdező te tudod egyáltalán mi az az SZJA visszatérítés? Abból a pénzből amit TE befizetsz az államnak, visszakapsz valamennyit. Nem Orbán ad neked pénzt, hanem egy kicsit visszacsepegtet a sajátodból. És amíg fizetem az adót, tökéletesen jogosult vagyok az összes ilyen kedvezményre, függetlenül attól, hogy egyetértek-e a kormánnyal vagy nem.


Komolyan nem tudom mi ez a beteges szervilizmus sokaknál -pártfüggetlenül- hogy kapnak egy kis alamizsnát abból amit amúgy ők termeltek ki és máris imádniuk kell tőle a legfőbb vezért.

2021. júl. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
66%
A Fidesz képviselők is csak fél fizetést vesznek fel# ugyanis a másik felét azok az emberek adózzák le,l akik nem rájuk szavaztak.
2021. júl. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
66%

A Fidesz és az ellenzék nem ad semmit. Ez a mi pénzünk, ez a magyar emberektől összeszedett pénz.


Ha az emberek fizetik az adókat (többek között a 25%-ról 27%-ra emelt áfát is, a világ második legmagasabb áfáját), akkor miért ne vehetnének fel kedvezményeket?

2021. júl. 5. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
23%

"Ellenzéki szavazók is elfogadják majd az SZJA visszatérítést?"


Elobb elfogadjak - majd elkoltik - vegul elkezdenek elegedetlenkedni, hogy miert nem adott tobbet :)))

2021. júl. 5. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 Fsms ***** válasza:
71%

Kedves kérdező várjuk ki a hitel moratórium véget. A Fidesz elhibázott válság kezelése több tízezer családot sodort a csőd szélére.

A helyzet a hitel moratórium lejárata után összemérhető lesz a devizahiteles problémával.

Azt nem értem miért nem beszélsz, hogy ez az alamizsna mire megy el??

Élemiszerek ára duplázódott, Magyarországon a legnagyobb az EU ban a bért terhelő adó, tehát még így is rosszabbul járunk.

Hiába kapunk zsebpénzt a vezíredtől folyamatosan szegényedik el egy jelentős része.

Lakáshoz jutás esélytelen ha csak a szülők nem tudnak segíteni.

Szóval a Fidesz ország rombolása mérhetetlen károkat okoz.

2021. júl. 5. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!