Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ellenzéki szavazók is elfogadj...

Ellenzéki szavazók is elfogadják majd az SZJA visszatérítést?

Figyelt kérdés
Ugyebár folyamatosan megy a köpködés, hogy a Fidesz semmit nem ad, de rendszeresen látom, hogy akik habzó szájjal szídják a Fideszt azok minden Fidesz általi jó intézkedést kihasználnak, majd elmennek és leszavaznak a DK-ra akik anno csak sanyargatni tudták a népet, pénz helyett megszorítást kaptunk csak, most hogy is van ez?
2021. júl. 4. 20:57
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
55%

30.

Én például jól állok anyagilag, mégsem vagyok Fidesz fan. Egyiktől sem vagyok elájulva. De, amit ti csináltok az kabaré. Egy ismerős a Parlament büféjében dolgozik és mesél dolgokat. Amíg ti egymás torkának ugrotok, addig ők moslygva a háttérben kezet fognak és nevetgélve beszélgetnek. Ne legyetek már ilyen marhák.

2021. júl. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
55%
Én lakáskasszával vettem lakást, most nem tudnék, mert kihúzták az állami támogatást.
2021. júl. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!