Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van itt olyan, aki 2018-ban...

Van itt olyan, aki 2018-ban még semleges vagy akár Fideszes szimpatizáns volt, de 2022-ben már az Ellenzéki Összefogásra fog szavazni? Miért?

Figyelt kérdés

2021. júl. 8. 15:25
A kérdező szavazást indított:
Azért, mert az Összefogás egyesíti az ellenzéket, míg 2018-ban nem volt igazán jó alternatíva
A kormány világvezető halálozást okozó járványkezelése és vakcinamutyija miatt.
Elegem lett abból, hogy lopják a pénzem és hülyének néznek a primitív propagandával.
Más, leírom.
29 szavazat
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
32%

Magyarország az diverzifikált vakcinabeszerzés miatt gyorsabban oltott, mint a többi EU-s ország, hamarabb nyithattunk, és nálunk most az egyik leggyengébb a járvány az egész EU_ban. A többlethalálozásban az EU átlaga körül vagy az alatt mozgunk.


"A három legmagasabb többlethalálozás Spanyolországban (18,9 százalék), Olaszországban (17,6 százalék) és Belgiumban (17 százalék) volt. Magyarországon 8,7 százalékos emelkedéssel az EU-átlagnál (11,5 százalék) alacsonyabb növekedés volt tapasztalható,"


[link]

2021. júl. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
61%
Eddig semleges voltam, jövőre a Fidesz ellen szavazok, pl. a rabszolgatörvény, Alaptörvény mutyizás, az oltatlansági & lmbtq diszrkimináció, valamint a pofátlan hazudozás és korrupció miatt.
2021. júl. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
42%

Én az MSZP - re szavaztam, de amikor tönkre tették és eladósították az országot, az embereket (svájci frank hitelek tömegével) azóta vagy a fideszre szavazok, vagy attól még jobboldalibb pártra.


Az, hogy Gyurcsányék még mindig nincsenek börtönben és még akár újra választást nyerhetnek az amerikai támogatásnak köszönhetik.

2021. júl. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
55%
Én inkább fordítva vagyok, annyira szánalmas a mostani ellenzék, hogy inkább a fideszre szavazok.
2021. júl. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
65%
Én még tavaly is Fideszes voltam. Idén viszont annyira kiverték a biztosítékot, hogy biztosan az ellenzékre fogok szavazni. Orbán túl messzire ment idén. Nem sok jót jósolok a népnek, ha 2022-ben is megválasszák.
2021. júl. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
39%
Meg sosem szavaztam, mert nem erte el az inger kuszobomet (pedig mar az 'atkosban' is szavazo koru voltam) ... most viszont mar annyira unom az ellenzek szemetkedeseit, hogy elmegyek szavazni a Fideszre!
2021. júl. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
39%

Hát én eddig vagy nem szavaztam, vagy nem a Fideszre.

A mostani ellenzék viszont ( Gyurcsánnyal és Jakabbal az élen) "rávett" arra az utóbbi 1 évben, hogy jövőre elmegyek szavazni, és életemben először a Fideszre!!

2021. júl. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
49%
A fideszre egyértelmű.
2021. júl. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
50%
Szavazzatok a tolvajokra, igaz nem csinálnak semmit de legalább elmútnyóccévsorosmigráncs.
2021. júl. 8. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
35%
Orbán Viktorra fogok szavazni 2022-ben!
2021. júl. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!