Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek meddig fogja még...

Szerintetek meddig fogja még viktor szívni a vérünket következmények nélkül?

Figyelt kérdés

2021. júl. 8. 19:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
47%
2010 óta mi nem érthető azon, hogy addig marad, ameddig lesz egy normális ellenzékünk? Jelenleg nincs.
2021. júl. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
9 hónapig, 5 évig, 9 évig nem tudom... Lényegében nem oszt nem szoroz, ha le is lép a politikai színtérről ,majd jön másik vérszívó helyette. Ha megnézzük az elmúlt 30 vagy akár 100 évet, akkor nem nagyon volt ez eddig sem másképp. De legalább annyit sikerült kivívni, hogy 4 évente dönthetünk arról, hogy ki szívja a vérünket.
2021. júl. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Amíg meg nem unjuk és fel nem húzzuk őket az első lámpavasra.
2021. júl. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
A mágnesorrú megint vasazik.
2021. júl. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ameddig le nem lesz váltva egy másik vérszívóra.
2021. júl. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Jövőre lehet dönteni.
2021. júl. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

3-as Pont erre gondoltam! Miért ilyen szolga lelkű a magyar?

Mindenki csak azt mondja hogy , majd jön más aki ugyan úgy kihasznál

és szívja a vérünket!!! De ezt mi engedjük nekik!

2021. júl. 8. 19:37
 8/14 anonim ***** válasza:
Nekem semmiféle véremet nem szívja semmiféle Viktor. Ellenben csökkentette az adómat és rezsimet. A reálbérek amúgy 60%-kal emelkedtek 2010 óta. Ha valaki manapság nem boldogul, az magában keresse a hibát.
2021. júl. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Az a szolgalelkű, aki valami ellen szavaz, és nem valamilyen programra. Sokszor gondolkodom azon, hogy miért ilyen szánalmas Magyarország ellenzékiség szempontjából? Hogy lehetünk ilyen téren a világ legalja? Nekem senki be ne dumálja, hogy a durván 9.5 millió magyar csak ilyen ellenzéket tud kiállítani. Itt ellenzékiség szempontjából valami szánalmasan és helyrehozhatatlanul kisiklott.
2021. júl. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
9-es Itt nincs ellenzék!!!! Csak a színház van!!!A szolgalelkű az , aki be áll a rabszolga sorsba, mert nincs mersze változtatni!!!!!
2021. júl. 8. 19:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!