Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha az LMBTQ közösség tagjai...

Ha az LMBTQ közösség tagjai az elfogadást hirdetik, akkor ők maguk miért nem elfogadók?

Figyelt kérdés

Azt lehet tapasztalni, hogy csak a saját ideológiájukkal elfogadók.

Sem a heteroszexuálisok esetegesen más nézeteit nem hajlandók elfogadni, sem egyéb másságot. Például a zoofilokat sem, pedig az is egy formája az LMBTQI+ közösség viselkedési noirmáinak, de ők azt mondják, hogy az elfogadás csak az LMBTQ-ig terjed, a többit már nem lehet elfogadni. De akkor ez ugyanolyan dolog, mint amikor a heteroszexuális azt mondja, hogy a homoszexualítást sem lehet elfogadni. Mindegyiknek megvan a maga indoka, de ez ez esetben lényegtelen, mert akkor vagy elfogadóak vagyunk mindennel, vagy kirekesztők.

[link]

Indokot vagy ürügyet lehet mindenre kitalálni, a homoszexuálisokat kirekeszteni kívánó heteroszexuálisoknak is van, de ha indokot mondunk, akkor az már magyarázkodás. Vagy elfogadóak vagyunk, vagy nem. De ha nem, akkor ne játszuk meg hogy mégis.

Csak nekem tűnik ez kétszínűségnek, hogy a heterók meg az egyéb mássággal élők fogadják el amilyenek ők, de ők nem fogadják el sem azt, amilyenek mi vagyunk, sem azt, ami már ki is terjeszti az ideológiájukat?



2021. júl. 10. 08:47
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem azért van különbség.
2021. júl. 10. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 napvitorla válasza:
24%
Jó, ha tudod és eszedbe vésed, hogy a liberálisok a legintoleránsabb képződmények. Ha bárki, bármit ellenükben szól, vagy akárcsak gondol, teljességgel negligálják, mindenféle jelzővel ( rasszista, homofób, kirekesztő, náci, stb) ellátják. És mivel az lmbtq meg miegymás emberkék mind liberálisok, ez rájuk is ugyanúgy vonatkozik. Nagyon nyomulnak, erőszakosak, már ott tartunk, hogy a zoofilokat is fogadjuk el. Innen egy lépés már csak a nekrofilok végül a pedofilok elfogadásának kikövetelése. A végső céljuk ez.
2021. júl. 10. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 steven95 ***** válasza:
74%

1. Az LMBTQ nem ideológia, hanem azon emberek csoportja akik a fogalomkör alá tartoznak.


2. Elfogadását szeretnénk a szerelemnek két EMBER (nem állat, nem tárgy) között, kölcsönös beleegyezésen alapulva, elfogadását a személy társdalmi nemének, amely alapjaiban határozza meg a társadalmban betöltött sorsútjat/szerpét. Csak a hülye hiszi, hogy ebbe zoofil, pedofil, nekrofil, objectofil beletartozik.


3. Olyan jogod nincs, hogy megköveteld, hogy mások úgy eljenek, hogy ne tudj a létezéseről, mindezt a "Te nézeteid elfogadásának" jegyében. Sőt vannak szülők, akik lehet akarják, hogy a gyermekének meséljenek az LMBTQ-ról is , és joggal elvárhatják, hogy egy oktatási intézmény ezt, ha választhatóan is, de biztosítsa. Ha mindenkinek meg akarjuk adni a jogot, akkor ez egy fair megoldás lenne.

2021. júl. 10. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
90%
Az LMBTQ közösség azért nem elfogadó, mert nem akarja elfogadni az ellene folytatott politikai gyűlöletkeltést, néphergelést? Érdekes megvilágítás...
2021. júl. 10. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
17%
#3-as!Te egy mentálisan zakkantott személy vagy. Látni hogy LMBTQP+N tag vagy.
2021. júl. 10. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 steven95 ***** válasza:
83%
#5 Köszönöm :) Nekem ez azt jelenti, hogy jó nagy szakadék van közöttünk, s ez így jó, maradj csak ott. Gondolom ezzel az eggyel egyetertesz :)))
2021. júl. 10. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
23%

"Ha az LMBTQ közösség tagjai az elfogadást hirdetik, akkor ők maguk miért nem elfogadók?"

Kérdező, ezzel nagyon pontosan rátapintottál a lényegre.

Azért nem elfogadóak, mert valójában egyáltalán nem az elfogadást akarják, hanem hogy mindenki azt csinálja, azt mondja és azt gondolja amit ők akarnak.

Semmi elfogadás nincs ebben, ez kő kemény véleménydiktatúra.

2021. júl. 10. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
20%
Igen 6-os,maradunk a hetero félen.
2021. júl. 10. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
18%

#4


Szerintem az LMBTQ közösség (főleg Amerikában) hazánkban csak a pride-al kiharcolja egyedül is magának az ellenségeskedést.

2021. júl. 10. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
80%

Egyet kell, hogy értsek a 3-assal.

Az első állításához nincs mit hozzátennem. Szeretik az emberek valamihez hozzátenni a lobbi, vagy az ideológia szót hozzátenni, hogy a mondandójuk úgy hasson, hogy nekik van igazuk, pusztán azért mert ledegradált valamit. Ez olyan, mint amikor a kormány szembemegy az EU-val, de úgy hangoztatják, hogy "Brüsszel azt akarja, hogy.... Tegyünk ellene!". Mert nyilván kevésbé ellenszenves azt mondani, hogy Brüsszel, mint azt, hogy az Unió....

A második állítását nem tudom mivel kiegészíteni. Egyértelmű, hogy kisgyerek, állat, hulla nem tud beleegyezni az aktusba. Aki az ilyen irányultságú embereket berakja az LMBTQ-ba az, hülye, független attól, hogy ezzel akarja lejáratni a mássággal élő embereket, vagy épp támogató.

A harmadik állításával is egyet értek. Mit fogadjunk el azon, hogy megverhetnek az utcán egy vászontáska miatt? Vagy mit fogadjunk el a hazugságra és titkolózásra kényszerítésre? Az is kompromisszum lehetne, ha a felvilágosítás lehetne teljeskörű, csak bizonyos részei (másság) szülői engedélyhez kötött. Mi van, ha én szülőként szeretném, hogy a gyerekem halljon róla az iskolában, mert én mondjuk a felvilágosító órán általa hallottakra reagálva szeretném megválaszolni a kérdéseit, pusztán azért, mert hasznosnak találom, ha az enyémnél bővebb nézőpontot is ismer? Én miért vagyok köteles elfogadni mások nevelési elveit, ha azzal károsítja, keresztbe húzza az én elveimet, HA egyébként simán lenne kompromisszumos megoldás is?

2021. júl. 10. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!