Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jelenleg kinek van nagyobb...

Jelenleg kinek van nagyobb hatalma Magyarország fölött? Orbán Viktornak vagy Hszi Csin-ping kínai elnöknek?

Figyelt kérdés

Sokan imádnak, főleg magyarok abban a tudatban élni, hogy nekünk van egy királyunk. Nem félünk és nem fázunk, Orbán Viktor a királyunk! Ez már szállóigévé is vált.

Igen ám de a mostani események, eddig sosem látott eladósodás és szinte kizárólag Kínának, ez megváltoztatja a helyzetet. Orbán Viktor lehet itt már csak egy helytartó, az USA-ban ilyeneket szenátoroknak hívják, de ez nem olyan. Mivel itt nincs demokrácia ezért itt nem nevezhetnénk Orbánt még szenátornak sem, inkább mondom, helytartó.

A Fudan egyetem elleni konzultáción pl. hiába 96% voksolt mind a 4 pontban a kínai egyetem ellen, Hszi elnök nem adta könnyen. És nem is fogja. Átcsúsztattatott 2 nemzetgazdasági törvényt amivel mindenképpen megépítik a kínaiak a kínai hitelből finanszírozott egyetemet itt.

Végül is akkor Magyarország már nem a magyaroké?

Jelenleg, teljesen reálisan nézve, kinek van nagyobb hatalma most már Magyarország fölött? Orbánnak vagy Hszi elnöknek? Ki a dominánsabb?



2021. júl. 12. 01:35
A kérdező szavazást indított:
Orbán Viktor
Hszi Csin-ping
26 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
39%
" eddig sosem látott eladósodás és szinte kizárólag Kínának, " Eddig a hazugságig olvastam.
2021. júl. 12. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
77%

Pázmán Koppány elvtársnak.


Igazából ő Irányítja Kínát és a Táncsics radikális balpárt nevezetű párton keresztül Orbánt,és így Magyarországot is.

2021. júl. 12. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
31%

"Nem félünk és nem fázunk, Orbán Viktor a királyunk! Ez már szállóigévé is vált."


Én már ennél a bekamuzásnál feladtam. Uncsi már a sok Orbán-fóbiás.

2021. júl. 12. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Azért a magyar helyi lakosság, a fővárosiak 96%-ának akaratát csak úgy eldobni egy telefonhívás miatt Kínából, hogy csak azért is legyen Fudan mind1 mit akarnak a helyiek.

Ilyenkor felmerül a kérdés.. ki az úr a háznál? Ki viseli a nadrágot?

2021. júl. 12. 01:55
 5/14 anonim ***** válasza:
25%
Na, egy újabb hazugság(96%). Amúgy már le van boltolva: lesz népszavazás, ha Budapestnek nem kell, majd meg más városba, amelyik látja ebben a lehetőséget és lenyugodhatsz.
2021. júl. 12. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
35%

"Azért a magyar helyi lakosság, a fővárosiak 96%-ának akaratát„


Kari geri még 99%ot emlegetett.


Ennyire nagy a kavarodás a DK pártközpontban?

2021. júl. 12. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

96% az aki mind a 4 ponttal egyetértett

99% az aki legalább az egyikkel a négy közül

2021. júl. 12. 02:04
 8/14 anonim ***** válasza:
90%

Merkel mama és Biden viseli a nadrágot, ha ők nagyon begurulnak akkor van szőnyeg szélére állítás. Egyenlőre viszont csak közepesen zavarja őket mit boltolgatunk a kínaiakkal, nem éri el a kritikus ingerküszöböt.

Fundan... na ez a story az amin a Kormánypárt is, meg az ellenzék is "kaszál". Ha nem épülne meg az egyetem akkor sem szavaznának az elkötelezett liberális szavazók a kormányra, úgyhogy tökmindegy a véleményük (amúgy sem itt fog eldőlni 2022). Akkor meg már többet ér besöpörni a kínaiakkal történő gazdasági együttműködésből származó zsozsót amit "árukapcsolnak" a Kínaiak az egyetem építéséhez kapcsolódóan (értsd, valamelyik megállapodásnál nem hivatalosan kikötötték hogy csak akkor van bolt, ha lesz egyetem). S paradox módon az ellenzéknek is jól jött. Mert téma a törzsszavazóik felé, tovább tudják erősíteni azok elkötelezettségét, a '22 előtti politikai uborkaszezonban is fenntartani a tüzüket holmi szavazatósdival.

2021. júl. 12. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Valaki magyarázza már el, hogy ping-maci egyetlen telefonhívására miért söpörte el Orbán Viktor a budapestiek több mint 96%-ának egyhangú akaratát? Ha elvileg ő itt a király..

Valamint azt is, hogy az EU-s találkozókor miért beszél egyfolytában a szünetekben, még a WC-n ülve is Orbán a kínai elnökkel, hogy most mi legyen, mit mondjon?

Ezen kérdések megválaszolásra szorulnak

2021. júl. 12. 02:15
 10/14 anonim ***** válasza:
59%

#9 mert már a szavazatósdi előtt leboltolták hogy lesz egyetem és kész. Nem az egész Budapest szavazott, hanem csak az amúgy is liberális beállítottságú szavazók akik egyébként sem lesznek soha Fidesz szavazók, akkor meg miért érdekelje Orbánt a véleményük?

A hozzászólásod többi része szimpla városi legenda.

2021. júl. 12. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!