Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tudnátok bizonyítékokat...

Tudnátok bizonyítékokat mondani Mészáros lopásáról?

Figyelt kérdés
Mindenhol azt hallom, hogy Mészáros lop,lop,lop,de bizonyítékot, még sehol sem olvastam.

2021. júl. 12. 12:49
1 2 3 4 5 6
 21/57 anonim ***** válasza:
44%
Kb úgy lop,hogy nem direktbe megy oda hozzád,és kirabol,hanem megkér valakit,hogy raboljon ki téged,és menekülés közben hagyja el a zsákmányt,és majd ő szépen megtalálja....
2021. júl. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/57 anonim ***** válasza:
28%

Igazából nem lop,hanem "megszerez" !

Persze segítséggel.

Nem a lopás a jellemző erre,hanem a kartellezés.

Te is meg tudnád csinálni,ha lenne megfelelő kapcsolatod hozzá..

Azt kéne bevezetni,mint az oviban,hogy a gyurika,ne mindig a csabikának adja a plusz sütiét,hanem gondoljon másra is,mert lehet egyszer a marcika begurul és orbavágja a gyurikát..

2021. júl. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/57 anonim ***** válasza:
38%
Kíváncsi vagyok az ellenzéki összelopás mit fog produkálni ezen a téren.
2021. júl. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/57 anonim ***** válasza:
40%
Ja, amikor a Strabag és a köré gyűlt cégcsoportok nyertek a szocik alatt, az valahogy nem zavarta a mostani Lölőzőket!!
2021. júl. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/57 anonim ***** válasza:
16%
#23 Én nem vagyok rá kíváncsi! Többet nem akarom látni mit művelnének ha az ellenzéki összefogás politikusai lennének kormányon. Éppen elég volt az amit csináltak az országgal a Horn, Medgyessy, gyurcsány és Bajnai kormányok alatt. Most megint kezdjünk mindent elölről amikor 4 év múlva elzavarják őket a saját híveik mert megint eladnak mindent és eltüntetik a pénzt mint a múltban már 3x4 év alatt megtették?
2021. júl. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/57 A kérdező kommentje:
Már mondtam, hogy Mészárosról és nem Tiborczról kérdeztem. Egyébként, ha nincs a lopásra bizonyíték, akkor nincs lopás, hinni pedig bármiben lehet. Lehet gyanusítgatni is legfeljebb üldözési mániája lesz az embernek.
2021. júl. 12. 14:34
 27/57 anonim ***** válasza:
19%

Kérdező

Szerintem a választ megkaptad: semmiféle bizonyítékot nem tudnak neked mondani, csak megy a szokásos mészárosmindentellopkétszeris duma.

Az egyetlen konkrét ügy is más végéről szólt és ráadásul éppen az mszp-szdsz kormány idejéről.

2021. júl. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/57 molnarmarcell21 ***** válasza:
0%

Egy bizonyíték: [link]


Másik bizonyíték: [link]


...és lehetne sorolni napestig.

2021. júl. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/57 anonim ***** válasza:
33%

Mondtuk már,hogy nyakkendősen lop !

Ne csináld már,hogy nem látod át a sefteléseket ?

Elég ha csak egy céget alapítasz te is,és már is azt nézed,hogy milyen kiskapuk vannak bizonyos dolgokra,hogy ne keljen annyit fizetni,vagy valahogy toljuk már meg a szekeret kissé..stb...

Bele kéne csöppeni kicsit élőben,és meglátnád,,,,na ott a bizonyíték...

2021. júl. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/57 A kérdező kommentje:
28-as, ebben mi a lopás?
2021. júl. 12. 16:17
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!