Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akik az LMBTQ-gyerekek jogai...

Akik az LMBTQ-gyerekek jogai ellen harcolnak, nem éreznek bűntudatot amiatt, hogy milyen sok gyerek lesz köztük öngyilkos a kirekesztés miatt?

Figyelt kérdés
[link]

2021. júl. 15. 20:21
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/73 anonim ***** válasza:
72%
Mondom lehetek melegként apa is, de egyelőre nem érzek hozzá belső érzelmi impulzust, de hidd el gondoskodó apa lennék, mert remekül főzök és halálra etetném a gyerekeimet...
2021. júl. 16. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/73 anonim ***** válasza:
17%
nem vagy meleg, csak nem tudod az utad, bizonytalan vagy, de az nem azt jelenti, hogy nem változtathatsz a dolgokon, imádkozni fogok érted (ha nem tetszik akkor is;) ) Szép estét! :)
2021. júl. 16. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/73 anonim ***** válasza:
23%
És az LMBTQ-propagandát mikor fogják felelősségre vonni a sok nemi identitászavarban, depreesszióban szenvedő gyermek miatt? Erről miért nem beszéltek?
2021. júl. 16. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/73 anonim ***** válasza:
70%
30 éves vagyok, és ahogy egy idősebb már nem élő transzvesztita meleg ismerősöm mondta, már az oviban is a cumiba ültem bele... na jó nem, de imádtam anyámat sminkelni... anyám is elfogadott úgy ahogy vagyok... 67 évesen, vegyél tőle példát :). Ha nem Isten kísérné az utamat, akkor most nem lenne 2 szakmám és 1 alapdiplomám és semmi se jött volna össze...
2021. júl. 16. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/73 anonim ***** válasza:
84%
Ugyan kérlek. A legtöbben még gondolkodni se tudnak maguktól és a facebookról tájékozódnak. Szerinted azok az emberek, akik annyira egoisták, hogy szerintük az összes meleg pasi rájuk akar mászni, gondolkodni fognak egy gyerek helyzeten? Ne nevettes. Konkrétan osszekeverik a melegeket a Drag queen-ekkel. Szóval nem, a fehér hetero ősmagyar férfiak pont telibe leszarják egy gyerek helyzetet.
2021. júl. 16. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/73 anonim ***** válasza:
12%
Miért kell állandóan ezzel provokálni az embereket?!
2021. júl. 16. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/73 anonim ***** válasza:
16%
És a melegpropaganda mit szól ahhoz, hogy összezavar fiatal gyerekeket, akik nemátalakító műtét vállalnak miatta, majd a zavaradottság elmúlik, mert véget ér a tinikor, a műtétet vszont már nem lehet helyrehozni és akkor emiatt öngyilkosok lesznek? mert van ilyen is bőven.
2021. júl. 16. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/73 anonim ***** válasza:
76%

51: hány ilyen eset történt a valóságban, és nem a fantáziában?


Egyébként nemátalakító műtétet egyértelműen nem helyes engedélyezni 18 alatt, úgyhogy ennek nem szabad megtörténnie. Még 18 felett is kérdéses.

2021. júl. 16. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/73 anonim ***** válasza:
91%
Szerinted mégis mikor érdeklik a gyerekek ezeket az embereket? Persze addig jó amíg a gyermekvédelem miatt fel lehet hozni őket példának, de amúgy utána már senkit sem érdekelnek. Ez nem gyermekvédelem csak így az olyan emberek akik nem éreznek a másik iránt szimpátiát és nm tudnak semmit sem végig gondolni, azoknak ez nagyon jól hangzik és ezzel szavazókat lehet nyerni.
2021. júl. 16. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/73 anonim ***** válasza:
88%

És akik szentül meg vannak arról győződve h lmbtq gyerekek nm léteznek. IGENIS LÉTEZNEK.

Mielőtt rajottem volna h leszbikus vagyok, soha nm láttam meleg párt sem tvben, sem előben. Csak annyit tudtam h léteznek ilyen emberek. Mégis homoszexuális lettem 🙂🙂. Ez nem nevelés kérdése. Miért kell úgy tenni mintha az lenne? Akik erről megvannak győződve h ez márpedig nevelés kérdése azok valószínűleg homoszexuálisok mert csakis mi lmbtq emberek tudjuk h hogy érzünk. Aki hetero annak fogalma sincs.

2021. júl. 16. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!