Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akik az LMBTQ-gyerekek jogai...

Akik az LMBTQ-gyerekek jogai ellen harcolnak, nem éreznek bűntudatot amiatt, hogy milyen sok gyerek lesz köztük öngyilkos a kirekesztés miatt?

Figyelt kérdés
[link]

2021. júl. 15. 20:21
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/73 anonim ***** válasza:
39%
Nem. Ugyanis nem amiatt lesz öngyilkos.
2021. júl. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/73 anonim ***** válasza:
41%
LMBTQ gyerekek nem léteznek. A szexuális preferencia a felnőtté válás során alakul ki. Éppen ezért kell tiltani a gyerekeket célzó LMBTQP-propagandát.
2021. júl. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/73 anonim ***** válasza:
38%
Nem, mert tudjuk, hogy a homoszexualis életmód egy borzalmasan nagy szívás annak, aki arra az útra lép, közöttük valóban több lesz az öngyilkos. Szóval akit csak lehet, a heteroszexualitás felé kell terelni. A gyerekeket elérő LMBTQ-propaganda és konverziós kísérletek a negatív dolgok, amik ellen fel kell lépni.
2021. júl. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/73 anonim ***** válasza:
82%
3-as én gyerekként is mutattam meleges tüneteket. Imádtam anyámat arcát sminkelni, énekesnőket utánoztam, kamaszként 12-13 évesen egyértelművé vált, hogy meleg vagyok, de azért megpróbáltam a társadalomnak megfelelni és jártam egy hittanos lánnyal 14-16 évesen, ami kudarc lett... most 30 évesen elmondhatom, hogy mindig is meleg voltam...
2021. júl. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/73 anonim ***** válasza:
74%

" nem éreznek bűntudatot amiatt, hogy milyen sok gyerek lesz köztük öngyilkos"


Nem, sőt ők örülnek neki, hogy egy meleggel kevesebb. Ők a melegeket hibás, degenerált embereknek tartják, akik csak kárt okoznak a társadalomnak.

2021. júl. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/73 anonim ***** válasza:
15%
nem, a lelkét mentjük meg
2021. júl. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/73 A kérdező kommentje:

"Hagyjátok ki a gyerekeket a leszbuzeráns fantáziálásaitokból."


Én heteró vagyok és még nem vagyok 18. Mégis van meleg osztálytársam🤷🏼‍♂️

2021. júl. 15. 20:40
 8/73 anonim ***** válasza:
21%
#6 Ha a szüleid nem engedték volna, hogy anyukád arcát sminkeld és énekesnőket utánozz, valószínűleg egészséges szexuális beállítottságod alakult volna ki.
2021. júl. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/73 anonim ***** válasza:
23%

LMBTQ gyerekek -.-

olyanok nem léteznek


Miért nem csecsemők már?

2021. júl. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/73 anonim ***** válasza:
83%
Semmi köze a neveléshez. Az első szerelem mindig eldönti. Én református, homofób családból jövök, mégis 12 éves korom óta tisztában vagyok azzal, hogy leszbikus vagyok. 17 vagyok, a szüleim előtt még mindig titkolom, mert valószínűleg kidobnának miatta...
2021. júl. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!