Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi lesz a mostani fideszes...

Mi lesz a mostani fideszes kémbotrány következménye?

Figyelt kérdés
Nem tartjátok ezt gázabbnak, mint az Öszödi beszédet?

2021. júl. 19. 17:04
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
7%
Kedves 21-es..csak jeleztem hogy lehet ovisat játszani,de ahogy a statisztikák mutatják nem kifizetődő...Mindenhol van egy panel réteg aki nyitott rá..na az értelmes baloldali nem,ahogy a jobboldali sem..De kedves 21-es segíts már nekem 11 éve melyik párt mossa fel rendszeresen a padlót az ellenzékkel...Mondom engem nem érdekel milyen proli stílusban beszeltek..Csak jeleztem hogy ennek megint pofon lesz a vége..De ha ti ezt szeretitek..Karácsony meg a baloldaliakra egy óriási teher..Tarlós tapló volt de hozzáértő mérnők..Karácsony lesz az oka a 2022-es buktának..:-(
2021. júl. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
80%

22-es én csak annyit kérdeznék, ha jártál gazd. egyetemre, leírnád nekem, hogy nevezik és mi lesz a mai magyar nyugdíjrendszerrel 20-30 éven belül? illetve a GNI arányos befizetésekkel előreláthatóan?


Mert szép és jó ami leírtál, csak az a baj, hogy nem veszed figyelembe a sok tényezős nemzetgazdasági rendszer többi nem elhanyagolható pillérjeit (makroökonómia 2. félév).

2021. júl. 19. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
0%
24! 3 diplomás jobboldali programozó vagyok,3 gyerekkel,és egy jogász feleséggel..Mielőtt ő a gatyát is leperli rólad hogy nyílvánosan sértegeted,elmondanád hogy hozzám képest mennyire vagy tanult,diplomás középosztálybeli?Havi nettó 1.4 milliót hazaviszek,te mennyit?Ha már lehülyézel. TUDOD MI a különbség kettönk között?Ha abbahagyod a kommentet te a panelba eszed a Spar párizsit s mindenki lekrumplizól..Én itt a 12.kerületbe beülök a szalon Volvoba s azzal megyünk a reptérre Ázsiába..Na ezt sose felejtsd el..Krumplizhatsz minket..De a zsebemből megvennélek..Jó eséllyel szerintem a kapcsolati tőkémnek köszönhetően egy életre el tudnám intézni az IP címed alapján hogy itthon ne kapj munkát..Na ez a különbség kettönk között..
2021. júl. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
100%
Idehaza semmi következménye nem lesz, de még több mobilcég fog tiltakozni a Pegasus ellen.
2021. júl. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
17%
Szerintem semmi nem lesz..2008-ban Gyurcsány az oroszokkal hallgatta le az akkori ellenzéket..Annak se lett semmi hatása..
2021. júl. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
92%
A világon semmi. El sem éri az ingerküszöböt. Ez a következmények nélküli ország.
2021. júl. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
100%
28: akkor alakult ki Orbán és Putyin közti szimpátia?
2021. júl. 19. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
86%

26-os.. krumpli rágó barátom.. :) előbb döntsd már, hogy "Közgazdász vagyok,baloldali.." vagy "3 diplomás jobboldali programozó".. xD Azt sem tudod már mit hazudj ide...xD vagy csak szimplán skizo vagy ? :D


Én nem vagyok odáig a pszichológiáért, de egy fél évre beültem pár éve...ott azt tanultam meg, hogy általában az interneten anonim módon, általában azok az emberek próbálják magukat tanultnak, gazdagnak, tehetősnek, sikeresnek..stb eladni magukat másoknak, akik a való életben sikertelenek és a nagy büdös semmit sem sikerült elérniük az életükben... :)


Bagdy Emőke: Utak önmagunkhoz, ebben a könyvben olvashatsz magadról, sok sikert. :)

2021. júl. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
100%

"Az éves Magyar GDP 52.000 milliárd!!"


"Havi nettó 1.4 milliót hazaviszek,te mennyit?"


Havi 1,4 milliót hazaviszel, de azzal sem vagy tisztában, hogy az EU a magyar költségvetést támogatja (és csak azon keresztül a gazdaságunkat), az pedig nem 52.000 milliárd, hanem csak 22-25 ezer milliárd. Egyből más a lány fekvése, ha kicseréljük a nevezőt. Ez egyrészt, másrészt pedig nem tudom, hogy honnan veszed ezt az 52.000 milliárdot az egész magyar GDP-re, miközben 2019-ben is csak 47.000 volt a KSH szerint és ennél nem igazán ment magasabbra 2020-ban sem a Covid miatt. Harmadrészt pedig úgy jutottunk el ehhez a mostani 47.000-hez is, hogy folyamatosan kaptuk az EU-s támogatásokat. 2010-ben mégcsak 27.000 milliárd volt a magyar GDP (folyóáron), de már akkor is kaptunk 1000 milliárdot az EU-tól és azóta csak még többet a következő EU-s költségvetési ciklusban is.


Hogy Varga mit jósol, arról majd elválik, hogy valós lesz e, de a múlttal te abszolút hadilábon állsz.


"Jó eséllyel szerintem a kapcsolati tőkémnek köszönhetően egy életre el tudnám intézni az IP címed alapján hogy itthon ne kapj munkát."


Ugyan nem nekem címezted ezt, de ezúton is bíztatnálak rá, hogy gyere és találj be. Messziről jött ember azt mondd amit akar, de én szeretném látni is.

2021. júl. 19. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
100%

26os kemény xdd


Menj máshova kamuzni... Aki tudásával, szorgalmával és munkával eléri h 1.4 misit hazavisz az nem vagánykodik vele és plána nem nézi le azt aki nem érte el. Csak az olcsó kamu prolik vagánykodnának vele, de igazából én el se hiszem.

2021. júl. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!