Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarországon mindenki...

Magyarországon mindenki számára kötelező lesz az oltás?

Figyelt kérdés
2021. júl. 22. 19:24
1 2 3 4 5 6
 21/55 anonim ***** válasza:
6%
Franciaországba ma tüntettek..Még a boltba sem mehetsz oltási nélkül..Anglia ugyanez..Csak az eleje volt önkéntes..Jövőre Európa 95%-a be lesz oltva..Akik nem oltanak állást sem fognak kapni..
2021. júl. 23. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/55 anonim ***** válasza:
95%
18as jó hülye vagy 5és fél milla beoltva? csak menjél már ki egy rendes romatelepre már ha kimersz 1 százalékuk sincs beoltva.igy már bukta a teoriád abba azért gondolj bele hogy nem csak az alul iskolázottak nem oltatják magukat kötelezö oltás ? szükségállapotot kellene hozzá bevezetni hogy a személyiségi jogaidat csorbithassák de mivel nem állunk terrortámadás alatt ennek vajmi kevés esélye van szépen beszéltél az idösekröl ezek szerint nem fogod sajnálni nagymamád nagypapád ha meghalna. és a föld nem lapos de még csak nem is gömbölyű.
2021. júl. 24. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/55 anonim ***** válasza:
86%
Ha most 1956-ban lennénk a nagyok így zsarolnának, addigra már a lámpaoszlopokon lógna a fél parlament...
2021. júl. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/55 anonim ***** válasza:
0%
Mindegy melyik párt nyer abban egyetértenek az EU-val bogy jovore a lakossag 95%-a le lesz oltva...Akinek nem tetszik felőlem fel isnkötheti magát..sok iskolázatlan senkiházi...Miattatok van még járvány..
2021. júl. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/55 anonim ***** válasza:
89%

#25-ös, mert a birka csorda annyival jobb akik csak azért oltatnak hogy eltudjanak menni bulizni, nem egy munkatársam oltatott csak azért hogy megkapja a védettségi igazolványt. Abszolút értelmetlen.

Másfelől meg pont a vakcina segíti hozzá a vírust a mutációhoz, az oltás az amit 3-6 havonta ismételni kell hogy a járvány alatt kikészíthesse az immunrendszeredet azzal hogy folyamatosan pörög.

Aki átesett rajta mint én is ezzel szemben készenléti állapotban van és csak megsúgom egy szimpla hasmenésnél nem volt nagyobb bajom.


Az eddigi járványban meghaltak 94% nem is közvetlen a vírus miatt halt meg, hanem volt valami alap betegsége ami a vírus következtében lett halálos. Aki egészséges és lábon kihordja a vírust nem akar kockáztatni az oltással, mivel alapból felesleges oltatnia.


Delta-variáns így, Delta-variáns úgy, aki meg már beoltatta magát csak a Fidesz malmára hajtotta a vizet azzal hogy most dicsekedhet a kormány a birkákkal hogy itthon az egyik legnagyobb az átoltottsági arány az egész világban. Holott mi voltunk a kísérleti alanyok.


Elhiszem hogy aki egészséges annak nem lesz semmi baja hosszútávon a vakcinától, de például én voltam epilepsziás 10 éve és nem akarom hogy újra előjöjjön az oltás miatt, az orvosok pedig nem tudnak biztos választ adni nekem hogy előjöhet-e, akkor most kötelezően adassam be magamnak és ha előjön nem fogok kártérítést kapni? Vagy ott vannak a szklerózis multiplexben szenvedők, esetleg akiknél éppen kialakulóba van, ők szintén nem oltathatnak, de ha kötelező lesz az oltás mit csináljanak? Vállalják be hogy lebénulnak?


Még a vakcinagyártók sem tudnak biztosat mondani nem hogy mi közemberek, lehet itt hangoskodni hogy csak az oltás állíthatja meg a vírust, de még ha minden ember be is lenne oltva félévente újra kéne oltatni magunkat, a vírus pedig ezzel egyenesarányosan mutálódik majd, ehelyett a vírus megmaradhatna egy erősebb influenzának és nem mutálódna ha nem lenne oltás.

2021. júl. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/55 anonim ***** válasza:
12%
Átment rajtam a vírus de be vagyok oltva..Amit mondtál meg gondolom onnan tudod hogy biztos te is diplomás orvos vagy..jah nem..
2021. júl. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/55 anonim ***** válasza:
86%
Aki átesett rajta annak a legnagyobb baromság oltatni, gyakorlatilag Te természetes védettséget szereztél, a szervezeted ugyan úgy termel antitestet mint az oltott embereké. Szlávik János is megmondta hogy az aki átesett rajta védett, ha kapnak egy oltás akkor kicsivel védettebbek lesznek, de a második oltás felesleges.
2021. júl. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/55 anonim ***** válasza:
25%
A betegség után 6 hónappal nem volt antitestem..megmértem Most oltás után 4 hónappal is brutál magas az antitest...Tudod en inkabb az orvosaimban bízok..
2021. júl. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/55 anonim ***** válasza:
86%
Én meg inkább a türelemben ameddig lesz egy olyan vakcina amit nem kell 3-6 hónaponta ismételni és nem oltják össze-vissza a szputnyikot a kínaira, de harmadiknak meg már pfizert ajánlanak. Ha többet rendelt a kormány és nem akarja kidobni a vakcinákat, akkor adja tovább külföldre, de ne tegye kötelezővé az oltást.
2021. júl. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/55 anonim ***** válasza:
100%
25. Mért kell ezt iskolához kötni, nem egy diplomás ismerősöm közt egy se oltott. De ismerek olyat aki oltott, és azt se tudja mit jelent az, hogy horizont.Ha azt hiszed a körülötted lévő történések más miatt vannak, az egy nagy tévedés. A legnagyobb butaság, másokban keresni az okot, ami körülötted történik. Ez nagyon primitív, mást okolni, gyűlölködni, akár el is pusztítani a másikat, mert azt hiszed ők az okai bárminek, mikor mindenért te felelsz ami veled történik. Egyetértesz az EU- val :) Nagy szavak, valószínű semmire nem vitted az életben, dúl benned a harag, és ezért írod, fel is köthetik magukat akik nem oltottak. Ha 1-10 ig van az evolúciós lépcső olyan 4 es lehetsz max.
2021. júl. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!