Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarországon mindenki...

Magyarországon mindenki számára kötelező lesz az oltás?

Figyelt kérdés
2021. júl. 22. 19:24
1 2 3 4 5 6
 51/55 anonim ***** válasza:
74%
Az a bajod hogy azt irtam ,hogy Hugyos Feri? irhattam volna iszákost piást táncost lalást. Viktorral együtt mehetnek a süllyesztőbe. vagy az hogy 2006ban le kellett volna csukni? Ez szerintem nyilvánvaló ,hogy miért. Csak azt kivánom ,hogy jövöre amint Ujraválasztják a fideszt mert ugye igy lesz. valaki nagyon gyorsan jöjjön rá a választási csalásra és bizonyitsa és állitsanak fel egy független szakértöi kormányt.A megalomániás Viktor ülljön bele az elektromos Isván király szobrába és üsse el fletót
2021. aug. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/55 anonim ***** válasza:
25%
Kedves 51-es!Én befejeztem a "vitát"..Bocs de semmi köze a feltett kérdéshez,nem tartalmaz releváns infot.Saját személyes problemád vetíted ki..Ami meglep hogy van mert mérnök vagy...Azért gondolom te is netto 1.2 felett keresel ahogy én is..De ebbe most nem megyek bele..Az meg hogy mérnökemberként ennyire szélsőséges vagy azt nem tudom hova rakni..Budapesten ez nem divat,se bal,se jobboldalon..S szerény véleményem szerint vidéken sem..
2021. aug. 29. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/55 anonim ***** válasza:
55%
Egyáltalán nem vagyok szélöséges csak pipa,uganis Németországan az elmúlt 30 évben felvirágozatás volt jobboldali kormányzás mellett és már az orvosaik otthagyják a praxisukat mert nem hajlandóak tovább oltani az embereket . Magyarországon pedig mindent elkövetnek ,hogy lassan kötelezövé tegyék az oltást. Feri meg is tenné jogellenesen ,ha hatalomra jutna. ezért irtam hogy ideje lenne egy független ideológiátol mentes szakértöi kormánynak ,de nem csak 8 honapig minimum 4 évig . egyébként már jó ideje fontolgatom hogy ausztiában várom meg amig szeretett hazámat végleg tönkreteszik .feladva az itthon felépitett életem .
2021. aug. 29. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/55 anonim ***** válasza:
16%

Ausztriában is kötelező lesz..Olaszországban 12-18 között kötelező+a tanároknak is..Franciaországban kötelező lesz..A németek agyát meg 30 éve folyamatosan mossák..az az ország 20 év s Kalifátus lesz..

Minden kormány szakértő kormány mert szakértőkből áll..Csak Bajnai óta ez a baromság eladható..Varga Mihály és szakértő közgazdász..Azért ezt nem lehet tagadni...

2021. aug. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/55 anonim ***** válasza:
17%
Hááááát nem örülnék neki ha kalifátus lenne remélhetöleg nem engednek több menekültet . él kint rokonom németországba és sajnos eddig nem volt biztató a helyzet a migránsokkal kapcsolatban. nem egy német család döntött ugy a pandémia miatt hogy magyarországra költözik mivel itt szabadabb a mozgás még mint ott heti szinten beszélek velük házat vettek itt ahol élünk itt akarják kivárni a végét . a rokonom is volt itthon többször de a munkahelye miatt nem tud hazajönni mert közel a nyugdij neki majd utánna szeretne . [link] azért annyira nincs kimosva az agyuk .tegnap is tüntettek.
2021. aug. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!